Yükleniyor...

Tykhe Blockchain 30 Milyon Dolar Topladı

Tykhe Blockchain, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da Web3 projelerine yatırım yapmak için 30 milyon dolar topladı.

web3 gelistiricisi sortium 775 milyon dolar topladisd

Tykhe Blockchain, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da Web3 projelerine yatırım yapmak için 30 milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın zamanda Blockchain projeleri için 30 milyon dolarlık bir büyüme fonu ile finanse edilen Tykhe Block Ventures, bunun 10 milyon dolarını MENA bölgesindeki girişimlere tahsis etti.

Tykhe Blockchain Web3 Proje Yatırımlarında Farklı Bölgelere Odaklanıyor

Yakın zamanda Blockchain projeleri için 30 milyon dolarlık bir büyüme fonu ile finanse edilen ABD merkezli Tykhe Block Ventures, bunun 10 milyon dolarını Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki girişimlere ayırdı. 

Firma, Heru Finance altında, dijital varlıklar ve bunların temel mekanizmaları gibi, öncelikle Web 3.0 ve Blockchain ademi merkeziyetçilik teknolojisine yatırım yapan çok yönlü bir varlık olarak çalışmalar yürütüyor. Bugüne kadar, dWalletLabs, Trust Machines, FanTiger ve RMRK dahil olmak üzere 25’ten fazla Blockchain girişimine yatırım yapan şirket, MENA Blockchain girişimlerinde şimdiye kadarki en çok fon ayıran yatırımcılardan biri haline geldi.

50’den fazla yatırımla Güneydoğu Asya’nın en başarılı melek yatırımcılarından biri olan Prashant Malik, bu 30 milyon dolarlık Blockchain Büyüme Fonu’na öncülük etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x