Yükleniyor...

Tyler Winklevoss: “Goldman Sachs Yakında Bitcoin Depolamaya Başlarsa Şaşırmayın”

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Goldman Sachs kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor.

tyler winklevoss

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Goldman Sachs kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor. Bitcoin milyarderi ikizler olarak bilinen Winklevoss kardeşlerden Tyler Winklevoss da, Goldman Sachs’in daha önceki açıklamalarına gönderme yaparak bankayı eleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çokuluslu bir ABD yatırım bankası olan Goldman Sachs, bugüne kadar yaptığı açıklamalarda neredeyse her zaman Bitcoin ve kripto para karşıtı bir tavır aldı denilebilir. Bitcoin’i erken keşfedip büyük bir servete ve şöhrete kavuşan, haklarında film yapılacağı konuşulan dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olan ikiz kardeşlerden Tyler Winklewoss da, Goldman Sachs’in işaretini verdiği bu kripto para birimi çıkışını eleştirdi ve şöyle dedi:

“Goldman Sachs şimdilerde Bitcoin ile ilgili görünüyor. Henüz 3 ay önce Mayıs ayında yayınlanan raporlarında ise ‘Bitcoin Almayın’ diyorlardı. Böyle devam edin kan emiciler. Yakında isimlerini ‘Goldman Stacking Sats- Goldman Bitcoin Depolama’ olarak değiştirirlerse de şaşırmayın.”

Gerçekten de Goldman Sachs’in Mathew McDermott önderliğindeki değişimi ve kripto para birimlerine yönelişi epey ses getireceğe benziyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x