Yükleniyor...

Tyler Winklevoss: Kripto Paralar E-Mail Kadar Önemli Olacak

Gemini Trust'ın kurucu ortağı ve CEO'su Tyler Winklevoss, önümüzdeki on yılın kripto endüstrisi için neler beklediğiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Tyler Winklevoss Kripto Paralar E Mail Kadar Önemli Olacak scaled

Gemini Trust‘ın kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, önümüzdeki on yılın kripto endüstrisi için neler beklediğiyle ilgili görüşlerini paylaştı. Winklevoss’a göre, kripto zaten bir niş teknolojiden ve bir para biçiminden daha fazlası haline geliyor ve öngörülebilir gelecekte günlük hayatımızda önemli bir rol oynayacak. Winklevoss, “Bugün, kripto hala niş bir teknoloji. E-posta ve diğer web uygulamaları kadar günlük yaşam için çok önemli değil, ancak tezimiz bunun değişeceğidir. Zaten yeterince yakından bakarsanız değişimi görebilirsiniz” dedi.

Winklevoss, Sistemlerin Yeniden Tasarlanacağını Söyledi

Winklevoss, bireyleri güçlendiren kripto para birimlerinin merkezi olmayan doğasının yeni on yıl içinde itici güç olacağını da sözlerine ekledi. Kriptonun sadece interneti değil, aynı zamanda kullanıcıların haklarını ve haysiyetini korumak için finansal ve parasal sistemleri de yeniden tasarlayacağını söyledi. Tyler Winklevoss, insanlara sunduğu özgürlük nedeniyle kripto paranın seçileceğini dile getirdi. Winklevoss, “Kripto para birimleri, matbaanın, kişisel bilgisayarın ve internetin icadı kadar kişisel özgürlüğünüze büyük katkı sağlayacak” dedi.

Son On Yılda Kripto

Son on yıl, piyasa getirileri açısından Bitcoin için muazzam bir dönemdi. Aslında, Bitcoin son on yılın (2009-2019) en iyi performans gösteren varlığı olarak nitelendirildi. 2010 yılında Bitcoin’e 1 dolar yatırım yapan herkes, bugün yaklaşık 90 bin dolar daha zengin oldu. Bu da son on yıl içinde yüzde 8.900.000’lik bir büyümeyi işaret ediyor.

S&P endeksindeki 500 şirketten birine aynı 1 doları yatırmış olsanız bile, bugün elde edeceğiniz en yüksek getiriler 4,181 dolar civarında olacaktı. Tabi bu yatırımı Netflix’e yapmış olsaydınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner