Yükleniyor...

Uniswap Kripto Cüzdanı Uygulaması Başlatmak İstiyor

Uniswap Labs, iPhone kullanıcıları için bir mobil kripto cüzdanı başlatmayı planlıyor.

Uniswapta Erisim Sorunu Yasaniyor

Uniswap Labs, iPhone kullanıcıları için bir mobil kripto cüzdanı başlatmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uniswap Labs sözcüsü konu hakkında bir demeç verdi. Sözcü, Apple’ın lansmanlarına henüz sıcak bakmadığını söyledi.

Uniswap Kripto Cüzdanında Apple Engeline Takıldı

En iyi merkeziyetsiz borsanın arkasındaki şirket olan Uniswap, Apple’ın teklifin önünde durduğunu söyledi. Uniswap sözcüsü verdiği demeçte konu hakkında şunları söyledi:

 “Apple henüz lansmanımıza yeşil ışık yakmayacak ve nedenini bilmiyoruz. Şirketin her sorusunu yanıtladık ve teknik özelliklerine yüzde 100 uyumlu olduğumuzu yineledik.”

Bilinmeyen gecikmenin sebebi, Apple’ın kripto sektörünün mobil yazılım ekosistemi olan iOS’a erişimini düzenlemede katı bir durul olarak algılanabilir.

apple

Apple, ticaret politikalarını bazı kripto şirketlerine uyacak şekilde uyarlamayı reddediyor. Ayrıca şirket onaylanmış bir borsa olmayan kripto ticaret uygulamalarını da yasakladı. Bununla birlikte bir DEX olarak, Uniswap’in Apple’ın onaylanmış takas kriterlerini karşılayıp karşılayamayacağı ise henüz belli değil.

Böylelikle Uniswap’ın çıkarmak istediği kripto cüzdan uygulaması ise kriterlere uygunluk açısından muallakta kalıyor. Uniswap Labs Tasarım Lideri Callil Capuozzo, cüzdan uygulamasının başlatılması için şirketin veya DEX’in mevcut düzenleyici rejimlere uyması gerektiğini düşünmediğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x