Yükleniyor...

Uniswap (UNI), Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: 4 Mart

İlk 10 içinde yer alan tüm kripto paralar kırmızı bölgede olduğu için kripto para piyasasında kısa vadeli bir düşüş başlamış olabilir.

uniswap uni cardano ada ve litecoin ltc fiyat analizi 4 mart 1

İlk 10 içinde yer alan tüm kripto paralar kırmızı bölgede olduğu için kripto para piyasasında kısa vadeli bir düşüş başlamış olabilir. U.Today’den Denys Serhiichuk’ın analizine göre:

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uniswap (UNI), son 24 saatte %7.23 artışla günün en çok kazanan altcoin’lerinden biri oldu.

uniswap uni cardano ada ve litecoin ltc fiyat analizi 4 mart

Günlük grafiğe göre Uniswap (UNI), boğalar yeterince güç topladığı için 33 dolarlık zirveyi yeniden test edebilir. Eğer ayılar bu seviyeyi başarısızlığa uğratmazsa bir kırılmanın ardından 35 dolara yükselme şansı oldukça yüksek görünüyor.

UNI, yayın saati itibariyle 28.93 dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

En büyük üçüncü kripto para birimi olan Cardano (ADA), son 24 saatte neredeyse %9 oranında değer kaybederek günün en çok kaybettirenleri arasında yer aldı.

ada 2

Bu düşüşe rağmen, Cardano (ADA) kısa vadede düşüşten çok daha fazla yükselişe işaret ediyor. 1.18 dolar seviyesinde yanıltıcı bir yükseliş yaşayan altcoin, satıcıların zayıflığını ortaya koydu. Bu nedenle ADA, önümüzdeki birkaç gün içinde 1.33 dolarlık dirence dönebilir.

Cardano, yayın saati itibariyle 1.14 dolardan işlem görüyor.

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

“Dijital gümüş” olarak anılan Litecoin (LTC), boğa bölgesine geri dönemediği için günün en çok kaybedenleri arasında yer alıyor.

ada 3

Bununla birlikte, boğaların uzun vadeli hakimiyeti henüz kırılmadı. Bu da alıcıların en yakın direnç seviyesi olan 203 doları yeniden test etme gücüne sahip olduğu anlamına geliyor.

Litecoin, yayın saati itibariyle 185 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x