Yükleniyor...

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi – 12 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

Uniswapta Erisim Sorunu Yasaniyor

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerin yanı sıra bekleneni vermeyenler arasında önde gelen altcoin’lerden olan UNI bulunuyordu.

Uniswap (UNI) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 7,4 yükseliş kaydetti.

UNI Fiyat Analizi

Uniswap, merkeziyetsiz bir değişim sistemidir. DeFi projeleri arasında bilinen merkeziyetsiz borsa yapılarından biridir. Uniswap temelde ERC-20 tokenlarının değişimini akıllı sözleşmeler üzerinden bir merkez ya da yönetici bulundurmadan yapılabilen bir protokoldür.

uniiiii
UNI’nin günlük grafiği

UNI’nin günlük grafiğine baktığımızda 1600 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 5 dolara gerilediğini görebiliyoruz. Buradan sonra UNI’de, fiyat inişli çıkışlı devam etmiş. UNI’de bir sonraki hedef 6 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 5 dolara kadar geriletebilir.

Uniswap fiyat analizi, eğilimin bugün için genel olarak hala yükselişte olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, fiyatın son günlerde düşük fiyat aralığında işlem gördüğü ve bunun coin’in değerini olumsuz etkilediği gözlemlenebilir. Bugün bildirilen toparlanma nominal ve 24 saatlik grafik, fiyatın hala düzeltme altında olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, UNI’nin önümüzdeki saatlerde 6,06 dolar seviyesinin üzerine çıkıp çıkamayacağını zaman gösterecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x