Yükleniyor...
Sponsored

Uniswap, Yatırım Turundan 165 Milyon Dolar Topladı

Merkeziyetsiz kripto borsası Uniswap (UNI), katıldığı B serisi yatırım turundan 165 milyon dolarlık fon almayı başardı.

Uniswap Yatirim Turundan 165 Milyon Dolar Topladi

Merkeziyetsiz kripto borsası Uniswap (UNI), katıldığı B serisi yatırım turundan 165 milyon dolarlık fon almayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Düşüş yönlü devam eden kripto ayı piyasasında, Uniswap proje geliştirmelerine devam ediyor. Merkezi borsalar tarafındaki güçlü rakipleriyle rekabet etmeyi amaçlayan şirket, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Son olarak şirket, Polychain Capital liderliğindeki B serisi bir turdan güçlü bir destek almayı başardı.

Uniswap Yakın Gelecekte Sektörün Liderli Olmak İstiyor

Kripto borsası Uniswap, merkeziyetsiz finans tarafındaki en büyük yatırıma erişti. Bu yıl zorlu geçen kripto ayı piyasasında, merkeziyetsiz projelerin böyle bir yatırım alıyor olması olumlu değerlendirildi. Kripto paraların gelecekte de kullanılacağının mesajı verildi.

Şirket aldığı fon haberini blog üzerinden paylaştı. Bunun bir başlangıç olduğunu aktaran Uniswap, uygulamalara ve geliştirmelere odaklanacağının altını çizdi. Fon sağlayıcısı şirketler arasında, a16z crypto, Paradigm, SV Angel ve Variant yer alıyor.

Daha önce şirket yetkilisi, Polychain ve Singapur desteğiyle çıkacağı fon turundan 100 milyon dolar hedeflediğini duyurmuştu. Şirket, hedeflediği miktarın da üzerinde bir yatırım almayı başardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x