Yükleniyor...

Uniswap’ın v3 Protokolü 1 Nisan’da Ücretsiz Olacak

Uniswap v3 protokolü, 1 Nisan'da İş Kaynak Lisansının sona ermesinin ardından ücretsiz olacak.

Uniswap Labs NFT Pazar Yerini Yayinladi

Uniswap v3 protokolü, 1 Nisan’da İş Kaynak Lisansının sona ermesinin ardından ücretsiz olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uniswap v3 protokolü, 1 Nisan’da İş Kaynak Lisansının  sona ermesinin ardından, açık kaynaklı yazılım olarak kullanım için tamamen ücretsiz olacak şekilde ayarlandı.

Uniswap v3 Protokolü Lisansı Bitince Ücretsiz Olacak

Uniswap v3 protokolü, likidite sağlayıcılarının ticaret yapmaya istekli oldukları bir fiyat aralığı belirlemelerine olanak tanıyarak sermaye verimliliğini artırmaya yöneliktir.

Uniswap’ın yayınladığı resmi belgelere göre, en büyük merkeziyetsiz borsa (DEX) Uniswap sürüm 3’ün (v3) temel protokolü, mevcut İşletme Kaynağı Lisansının (BSL) 1 Nisan’da sona ermesinin ardından açık kaynaklı yazılım olarak tamamen ücretsiz kullanım için ayarlandı.

uniswap22

Uniswap Labs tarafından geliştirilen Uniswap v3, kullanıcıların merkezi bir otoriteye güvenmeden kripto para ticareti yapmalarını sağlayan merkeziyetsiz bir protokoldür. Uniswap v3 için BSL lisansı ile beraber 2021’de piyasaya sürüldü ve kodun ticari olarak kullanılmaması şartıyla ücretsiz kullanımına izin verildi.

Uniswap’in v3 protokolü, kullanıcıların bir likidite havuzuna token yatırmasına ve bu havuzdaki paylarını temsil eden havuz token’ları almasına olanak tanır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x