Yükleniyor...

Uniswap’te (UNI) Fiyat Düşüşü Devam Ediyor – 22 Nisan 2023

Kripto para piyasasında düşüş eğilimine devam ederken, UNI'de düşüş eğilimi devam ediyor.

Uniswap Labs NFT Pazar Yerini Yayinladi

Kripto para piyasasında düşüş eğilimine devam ederken, UNI’de düşüş eğilimi devam ediyor.

Kripto para piyasası 2022’nin ardından oldukça düşük bir seviyeye gelmişti. Bununla birlikte fiyatlar toparlanmaya devam ediyor.

Uniswap’te Düşüş Derinleşiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Günlük grafikteki Uniswap fiyat analizi, son 24 saatte satış momentumunun yüksek kalması nedeniyle piyasa için düşüş eğilimi öngörüyor. 5,79 dolarlık direnç seviyesi, daha fazla fiyat artışı için güçlü bir engel görevi görüyor. Şimdilik ayılar, herhangi bir yükseliş ilerlemesini engellemeyi başardı. UNI/USD paritesi için destek 5,43 dolarda bulunuyor ancak bu seviyenin daha fazla düşüşleri engellemeye yetmeme ihtimali var.

uni

UNI fiyatı, haber yazıldığı an itibariyle 9 günlük ve 20 günlük EMA hatlarından destek almaya devam etti. Bununla birlikte yatırımcılar, kriptonun günlük tablosunda oluşan düşüş eğilimi gösteren kama modeline dikkat etti. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi de 50 seviyesinin altına düştüğünden UNI’de bütün göstergeler düşüş yönünde. Ek olarak Bollinger bantları ayrışmış durumda ve yakın gelecekte yüksek oynaklığa yol açabilecek bir daralma gözlemleniyor. Bollinger bandının üst limiti 6,59 dolar iken, alt limiti ise 6,21 dolar olarak yer alıyor.

Günlük grafik üzerindeki Uniswap fiyat analizi, düşüş yönünde bize ışık tutuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x