Yükleniyor...

Ünlü 7 Analistten Bitcoin (BTC) Yorumları

Bitcoin (BTC)’nin düşüşü devam ediyor.

Analistlerden Bitcoin Görüşleri

Bitcoin (BTC)’nin düşüşü devam ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin  6 bin 688 dolardan işlem görüyor. Önde gelen kripto para birimi, dün gece yüzde 7,69 oranında düşüş yaşayarak 7 bin dolarlık ana desteğin altına indi.

BTC’nin bir sonraki durakları ise analistler tarafından tahmin ediliyor. Şimdiye kadar, hiçbir analist Bitcoin’in henüz dibe ulaştığını ifade etmiyor. İşte alanında uzman 7 kripto analistinin görüşleri:

Josh Rager

Ünlü analist Rager, “Bitcoin bu hafta yüzde 18 düşüş yaşadı ve şu anda 6 bin 800 dolarlık destek seviyesine tutunmaya çalışıyor. Fon hala pozitif, bu noktada 6 bin 300 dolarlık bir hedef olacağı için bu noktada aşırı düşüş gözükmüyor, tek soru bir sonraki düşüşten önce veya sonra 7 bin dolara yükselip yükselmeyeceği” ifadelerini kullandı.

Scott Melker

Scott Melker ise, “Potansiyel boğa vektörü görünüyor. Dip muhtemelen yakın” diye konuştu.

Ton Vays

Vays Bitcoin’in durumu hakkında şunları söyledi: “Altı ay önce Consensus 2019’da Ran Neuner ve ben Bitcoin’ine bahse girdik ve 4 bin 500 dolar noktasını düşündük.  BTC’nin fiyatı yaklaşık olarak aynı ancak yükseliyor ve düşüşler yaşıyor. Bugün önceki kadar güvende hissediyorum.”

Cole Garner

Garner, “BTC’nin en düşük tabani 6 bin 400 dolar civarında bir alanda görülüyor.

  • Logaritmik kanal altı
  • Son iki yıldaki kontrol hacmi
  • Tahmini madencilik üretim maliyeti katmanı

Haftayı bunun altında kapatacağını düşünmüyorum.”

Bitcoin’de (BTC) Dip Yakalamaya Çalışma!

Mr. Anderson

Mr. Anderson ise şunları söyledi: “Dip yakalamanın ilk kuralı: Dip yakalamaya çalışma! 2. kural (eğer kendinize yardım edemezseniz): Daha dibi bekleyin. 3. kural: Tercihen daha yüksek bir TF’de, hareketli ortalama stabilitesini bekleyin.”

The Crypto Dog

The Crypto Dog, “BTC, POC aracılığıyla dilimlendi ve yüzde 15 oranında daha düştü. Geçen hafta seyahat ederken çok işlem yapmamıştım ama sanırım yeniden başlamanın zamanı geldi. 6 bin 200 dolara varan destek var. Sanırım kısa bir süre sonra yakışıklı bir sıkışma göreceğiz” diye konuştu.

Crypto Rand

Rand şu ifadeleri kullandı: “Bu durum 2017 yılını hissettiriyor.

  • Herkes Bitcoin’in düşmesinden ötürü panik
  • Çin burada ve orada bir şeyler yasaklıyor
  • Medya Bitcoin’in ölümünden bahsediyor.

Ama hepimiz yılın nasıl bittiğini biliyoruz. ”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner