Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü Analist: 2019 Bitmeden Bitcoin’de Daha Fazla Havai Fişek Görülecek

Ünlü Analist: 2019 Bitmeden Bitcoin’de Daha Fazla Havai Fişek Görülecek

ABONE OL:google-news

Geçmişte Bitcoin Noel tatillerinden önce çok sayıda havai fişek gördü. Ancak yaşanılan son düşüş Bitcoin’in yukarı yönlü yüzde 40’lık fiyat hareketini tamamen yok etti ve yatırımcıların bu yılki Noel tatili öncesinde hava fişek göremeyeceklerini düşünmeye itti. Buna karşın Twitter’daki başarılı analist Rhythm, Bitcoin’in 2019 bitmeden önce daha fazla havai fişek görebileceğini söyledi. Analist, bu iddiasını tarihsel verilerle destekliyor.

Bitcoin’in 14 Kasım’da muazzam bir volatilite göstermeye başladığına işaret eden Rhythm, Bitcoin’in önemli bir yükseliş hareketine imza atabileceğine dikkat çekiyor. 2017 yılında, Bitcoin fiyatı 6.000 ila 20.000 dolar arasındaki tarihi yükselişe başladı. Balonun patlaması ve 2018’in sonunda fiyatın 3.100 dolara düşmesiyle Bitcoin ayıların hakimiyeti altına girdi.

Ancak 14 Mayıs 2020’de gerçekleşmesi planlanan yarılanma (halving) etkinliği yeni bir fiyat patlamasını beraberinde getirebilir. Rhythm, bununla ilgili olarak “Bir yıl önce bugün (14 Kasım), Bitcoin’in 6.000 dolardan 3.000 dolara düşüşünün başladığı gündü. İki yıl önce, bugün Bitcoin parabolik yükselişini 6.700 dolardan 20.000 dolara çıkardığı gündü.” açıklamasını yapıyor. Yani Bitcoin’in yeniden havai fişek göreceğini işaret ediyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

919FansLike
404FollowersFollow
17,566FollowersFollow
590SubscribersSubscribe

Öne Çıkan Başlıklar