Yükleniyor...

Ünlü Analist, 2021 Yılında Patlayacağını Düşündüğü 5 Altcoin’i Açıkladı

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 süper altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı

altcoin

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 süper altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladığı yeni videoda Merten, en büyük ikinci kripto varlık olan Ethereum’u (ETH) yükseliş modelinden çıktıktan sonra yakından izlediğini ifade etti.

“Burada Ethereum‘un direnç çizgisiniz aştığını görebiliyoruz. Ocak 2021’den beri burada sahip olduğumuz diğer üç yüksek dip ile birlikte bir başka yüksek düşük seviyeye daha girdik. Tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmak için bir rota hazırlamış gibiyiz.”

Kripto stratejisti aynı zamanda ETH / BTC’ye de baktı ve parabolik koşunun devam ettiğini vurguladı. Merten’in grafiğine göre ETH / BTC şu anki değeri olan 0.035’ten 0.095’e çıkabilir.

Merten’in radarın giren bir başka kripto para da OMG Network (OMG). Analist OMG / BTC’nin muhtemelen dibe vurduğunu ve bu nedenle önemli direnç seviyesini aşmaya ve büyük kazançlar elde etmeye hazır göründüğünü vurguladı.

“Daha büyük bir düşüşün ardından OMG / BTC 1500 satoshi aralığının üzerine çıkmayı bekliyor. Şimdi direnç kısmını bir kez geçtikten sonra, bir sonraki sınır “gökyüzü” gibi görünüyor. Geçmişte nasıl bir performans sergilediğine şahit olduk. “

Merten’in listesindeki bir diğer kripto, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK). Merten’e göre LINK, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

“Chainlink’e göz atmak ve önceki direncin üzerine destek vermek, yukarıya doğru çıkartmaya hazır gibi görünüyor. Böylelikle Bitcoin’i geride bırakıyor ve gerçekten Chainlink için bir sonraki döngü başlıyor.”

Mertens’in listesindeki dördüncü kripto da Aave’dir. Analist, Aave’nin iki aylık süre içerisinde dibe vurduğuna inanıyor.

“Büyük hacimli DeFi protokollerinden biri olan Aave’nin artık ilerlemeye başlamak için doğru yerde olduğunu düşünüyorum. Varlık %60 oranında oldukça temiz bir geri çekilme yaşadı.”

Merten’in listesindeki son kripto Tron (TRX). Merten büyük bir yükseliş ivmesinin oluşması için paritenin çıkması gereken kilit seviyeyi ifade etti.

“Şu anda direnç görevi gören bu desteğin (0.0000015) üzerine çıkarsak, çok büyük bir yükseliş ivmesinin başlayacağını ön görebilirim.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x