Yükleniyor...

Ünlü Analist, Balinaların Bitcoin (BTC) Satın Almaya Devam Ettiğini Orta Koyuyor

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin'in (BTC) düşük hashrate oranına ve Çin'in madenciler üzerindeki baskılarına rağmen iyi bir performans gösterdiğini ortaya koyan birkaç Glassnode grafiğini paylaşmak için Twitter'a gitti.

balina

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) düşük hashrate oranına ve Çin’in madenciler üzerindeki baskılarına rağmen iyi bir performans gösterdiğini ortaya koyan birkaç Glassnode grafiğini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Woo’nun paylaştığı ilk grafik 1000 ila 10000 BTC’ye sahip cüzdanları elinde tutan kripto balinalarının elindeki Bitcoin arzında keskin bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Bitcoin balinaları, Çin ve dünya merkez bankalarından gelen olumsuz haberleri görmezden gelerek, dipten Bitcoin almayı sürdürüyor.

Woo tarafından paylaşılan Glassnode’un bir başka grafiğinde Bitcoin varlıklarının sayısında büyük bir artış olduğu görülüyor. Woo, şu anda Bitcoin kullanıcılarının sayısının 2021 için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x