Yükleniyor...

Ünlü Analist: Bitcoin (BTC) Kısa Süre İçinde Tekrar 9.000 Dolar Seviyesine Dönecek

Bitcoin'in (BTC) 10.

bitcoin fiyatı 200 bin dolara çıkabilir

Bitcoin’in (BTC) 10.000 dolar seviyesinden 8.000 dolar seviyelerine geri çekilmesi birçok yatırımcıyı üzerken, kripto para piyasası konsolidasyon işaretleri vermeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in fiyat hareketlerini oldukça iyi tahmin eden tanınmış kripto para trader’ına göre, bu konsolidasyon Bitcoin’in kısa süre içinde tekrar 9.000 dolar seviyesine döneceğine dair potansiyel bir işaret. Diğer analistlere göre de Bitcoin, kısa süre içinde 9.000 dolar seviyesine ulaşmasının yanı sıra yarılanmadan önce 10.500 dolar seviyelerine gelecek.

Bitcoin Analiz

Bitcoin’in 2020 yılının başlangıcından itibaren gösterdiği performans birçok analist tarafından öngörülmüştü. Ancak piyasalardaki yüksek orandaki tasfiye genel anlamda uzmanları şaşırtan bir gelişme oldu. Yeni yıldan bir gün sonra yaptığı açıklamada Bitcoin’in Ocak ayı ortasında 9.200 dolara yükseleceğini tutarlı bir şekilde öngören ünlü trader Sawcruhteez, sonraki öngörülerinde de haklı çıktı.

Sawcruhteez, Cumartesi günü paylaştığı analizle, Bitcoin’in son beş gündeki fiyat hareketlerinin Aralık ayında grafikle çarpıcı bir şekilde benzerlik gösterdiğine dikkat çekti. Ünlü trader, Bitcoin’in çok kısa süre içinde 9.000 dolar seviyesine ve hatta daha yukarı seviyelere doğru bir sıçrama yapacağı görüşünde.

Bitcoin’in boğa koşusunu başlatmak için öncelikle 8.500 dolar seviyelerine geri çekileceği bir çok uzman tarafından dile getiriliyordu, sadece bunun bu kadar kısa sürede gerçekleşeceği beklenmiyordu. Ancak yaklaşan blok ödülü yarılanma etkinliği, dünya üzerinde yaşanan gelişmeler neticisinde Bitcoin ciddi bir kayba neden oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x