Yükleniyor...

Ünlü Analist: “Bitcoin (BTC) Fiyatının 16 Bin Dolara Yükselme Olasılığı Var”

Popüler analist Michael van de Poppe'a göre, Bitcoin 10 bin 500 dolar seviyesinin üzerine çıktıktan sonra 16 bin dolara yükselmeye hazır olacak gibi görünüyor.

bitcoin btc 1

Popüler analist Michael van de Poppe’a göre, Bitcoin 10 bin 500 dolar seviyesinin üzerine çıktıktan sonra 16 bin dolara yükselmeye hazır olacak gibi görünüyor.

Tam zamanlı bir trader ve analist olan Michael van de Poppe (Twitter’da Crypto Michael olarak biliniyor), Bitcoin’in 10 bin 500 dolar seviyesine geri yükselmesi ve daha yüksek bir seviyeye ulaşması halinde, muhtemelen 16 bin dolara kadar yükselmeye hazır olacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Düşüş Senaryosu

Michael van de Poppe, YouTube’da hem düşüş hem de yükseliş senaryosunu göz önünde bulundurarak Bitcoin fiyat analizi sunduğu başka bir video yayınladı. Düşüş senaryosundan bahseden analist, Bitcoin’in 8 bin 600 ila 8 bin 800 dolar arasındaki alanı kaybetmesi durumunda daha  da gerileyebileceğini dile getiriyor. Analist, bu blok kaybedilirse, lider kripto para biriminin 6 bin dolarlık alana doğru bir düzeltme hareketine sahip olacağını söylüyor.

Bununla birlikte, Crypto Michael bu düşüşün gerçekten gerçekleşmesini beklemiyor gibi görünüyor, çünkü BTC ve ETH ile ilgili önceki videosunda da belirttiği gibi, kurumsal yatırımcılar kripto paralara büyük ilgi gösteriyor ve büyük miktarda ETH ve BTC biriktiriyor. Örneğin Greyscale yatırım fonu bu yıl olarak Bitcoin satın alıyor.

Yükseliş Senaryosu

Popüler analist 10 bin 500 dolar seviyesinin çok önemli olduğuna inanıyor ve Bitcoin bu seviyeye ulaşır ulaşmaz fiyatının hızlanmaya ve yükselen eğilimi sürdürmeye devam edebileceğini ifade ediyor.

BTC

Bu durumda analist, Bitcoin’in 15 bin ve sonrasında 16 bin dolara yükselmesini bekliyor. Crypto Michael, BTC’nin 10 bin 500 doların üzerinde önemli bir artış kaydetmesi durumunda, bu olayların gerçekleşmesinin çok muhtemel olabileceğini vurguluyor.