Yükleniyor...

Ünlü Analist: Bitcoin Gibi Yepyeni Bir Şey Ortaya Çıkarsa Bitcoin (BTC) Değersizleşebilir

2018 Ocak ayında Bitcoin’in sert düşüşünü doğru bir şekilde tahmin ederek kripto para dünyasında ünlenen ve yaygın olarak takip edilen bir trader, lider kripto para birimi hakkında yeniden konuştu

unlu analist bitcoin gibi yepyeni bir sey ortaya cikarsa bitcoin btc degersizlesebilir

2018 Ocak ayında Bitcoin’in sert düşüşünü doğru bir şekilde tahmin ederek kripto para dünyasında ünlenen ve yaygın olarak takip edilen bir trader, lider kripto para birimi hakkında yeniden konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Deneyimli trader Peter Brandt, Scott Melker ile The Wolf of All Streets’in yeni bir bölümünde BTC’nin Mart ayında 4.000 dolardan sadece dokuz ayda 19.000 dolara fırlamasına rağmen, Bitcoin’in yükselişinin henüz bitmediğine inandığını söylüyor.

“Tümüyle uzun pozisyondayım… Benim için Bitcoin’in yükselmeyeceğine dair tek bir işaret yok.”

Analist, Bitcoin’in bu döngüde 100.000 dolara çıkma potansiyeline sahip olduğunu düşündüğünü, ancak uzun vadede sıfıra düşme ihtimalinin de %50 olduğunu söylüyor. Bitcoin’in neden değersiz hale gelebileceğine gelince, Brandt, gelecekteki yeniliğin Bitcoin’i eski hale getirebileceğini savunuyor:

“Bundan 20 yıl sonra geriye dönüp şöyle devam edeceğiz: -Bu ilginç bir deneydi- Ancak teknoloji sürekli değişiyor. Yepyeni bir şey olur ve modası geçer.”

BTC’nin değersiz hale gelme riskine rağmen Brandt, Bitcoin’e yatırım yapma önerisini %10’dan %20’ye çıkarıyor. Analist bunu şu şekilde açıklıyor: 

“Ben Bitcoin’e şu şekilde bakıyorum: Bitcoin bir değer deposu olabilir. Bir değişim aracı olabilir. Para birimi haline gelebilir. Para birimi özelliklerini alabilir. Sanırım bunların bazılarının gerçekleştiğini görüyoruz. Sadece çevrimiçi olarak Bitcoin karşılığında satış yapmayan, aynı zamanda Bitcoin’i kurumsal hazinelerinde depolayan bazı şirketler görüyoruz…

İşte o zaman “Hey, kabul görmeye başladık ve şimdi gerçekten bir değişim aracı, bir para birimi ve bir değer deposu olabilir. Bunu görmeye başladık. Paul Tudor Jones bu yüzden Bitcoin’e geçti.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x