Yükleniyor...

Ünlü Analist Bitcoin’in (BTC) 30.000 Dolara Ulaşacağı Tarihi Açıkladı!

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin'in (BTC) artık uzun vadeli bir boğa döngüsünün ilk aşamalarında olduğuna inandığını söylüyor.

Kripto Para Analisti Bitcoinin BTC 30.000 Dolara Ulasacagi Tarihi Acikladi

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) artık uzun vadeli bir boğa döngüsünün ilk aşamalarında olduğuna inandığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merten yeni bir videoda, Ağustos ortasında başlayan BTC düzeltmesinin Bitcoin’in 10.000 doların üzerinde kalmayı başardığı için artık bittiğini söylüyor.

“Bu destek hattını koruduğumuz ve direniş çizgisinden açıkça ayrıldığımız için  göreceli olarak en düşük seviyeyi burada belirlediğimizi düşünüyorum.”

Yerel dip noktası ile Merten, artık Bitcoin’in yavaş yükseliş yolculuğunu yapacağına inanıyor ve bu sırada önde gelen kripto para biriminin anahtar dirençlerini desteğe dönüştürmek için zaman alacağına inanıyor.

Merten’in grafiğine göre Bitcoin, 2021’in sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan en az 30.000 $ ‘a yükselmeye hazırlanıyor.

“Ağustos ayından itibaren burada görece yüksek seviyelerin üzerine çıkacağız. Yeniden geleceğiz ve 14.000 doları yeniden test edeceğiz.Reddedilse de, 12-14 bin dolar aralığını Desteklemiş olacağız. Önceki direniş aralığı, yeni destek olacak.

Tekrar hareket edeceğiz. Haziran 2019’un en yüksek seviyesi olan 14.000 doların üzerine çıkacağız. Bu seviyeye geldiğimizde 17.000 $ civarındaki biraz daha düşük yüksekleri test edeceğiz.

Yeni desteğimiz artık 14.000 – 15.000 ABD Doları civarları olacak. Sonra 20.000 dolar seviyelerini deneyip reddedileceğiz. Ardından 17.000 $ ‘a ineceğiz ve sonra yavaşça 23.000 $, 22.000 $ seviyelerine geçeceğiz ve 20.000 $ ‘lık destek sağlamaya başlayacağız. Bundan sonra uçuşa geçebiliriz. Döngü başladı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x