Yükleniyor...

Ünlü Analist, Bitcoin’in (BTC) Ağustos Ayı Sonuna Kadar 47.000 Dolar Seviyesinin Üzerine Çıkacağını Söylüyor

Ünlü analist PlanB, Bitcoin (BTC) boğa koşusunun sadece duraklamada olduğuna inanıyor ve kripto para biriminin Ağustos ayı sonuna kadar 47.

btc

Ünlü analist PlanB, Bitcoin (BTC) boğa koşusunun sadece duraklamada olduğuna inanıyor ve kripto para biriminin Ağustos ayı sonuna kadar 47.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Stok akış modelinin yaratıcısı PlanB’ye göre boğa rallisi henüz sona ermiş değil. Analist, varlığın Ağustos ayı sonuna kadar %40’tan fazla artabileceğini söylüyor.

Geçtiğimiz birkaç aydır Bitcoin için işler çok parlak değildi. Varlık Tesla’nın Bitcoin ödemelerini askıya alması ve Çin’in baskıları sebebiyle yaklaşık %50 oranında bir düşüş yaşadı.

Topluluğun çoğu, 2018 senaryosunun bir kez daha tekrarlanıp tekrarlanmayacağını tartışırken, stok akış modelinin arkasındaki analist, Bitcoin’in daha fazla kazanç için hazır olduğuna inanıyor. PlanB, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “zincir üstü verilerim bana bu boğanın bitmediğini ve 64.000 doların zirve olmadığını söylüyor” dedi.

PlanB, mevcut fiyat hareketlerinin stok akış hareketleriyle uyumlu olduğuna inanıyor. PlanB, lider kripto paranın Ağustos ayının sonunda 47.000 dolar seviyesinin altında yer almayacağını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner