Yükleniyor...

Ünlü Analist BTC’nin 7 Bin Dolara Düşeceği Söylemlerine İnanmıyor

Bitcoin (BTC), son birkaç gün içerisinde yakaladığı ivmeyi sürdürmeye çalışıyor.

bitcoin 7 bin dolar söylemlerine inanmıyor

Bitcoin (BTC), son birkaç gün içerisinde yakaladığı ivmeyi sürdürmeye çalışıyor. CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 9 bin 551 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC, 9 bin 500 dolar desteğinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. Kripto para biriminin bu ivmesi, analistler tarafından da farklı şekillerde yorumlanıyor. Birçok analist BTC’nin 9 bin 500 dolar bandının üzerinde kalmasıyla beraber 9 bin 800 ve daha sonra 10 bin dirençlerini test edebileceğini iddia ediyor. Bunun dışında olası bir düşüşle beraber kripto para birimi 9 bin dolara kadar gerileyebilir.

Crypto Michael, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda BTC’nin 7 bin dolara gerileyeceği söylemlerine anlam veremediğini dile getirdi.

Bir diğer analist Josh Rager, BTC fiyatının yüksek düşük seviyeler ve düşük yüksek seviyeler arasında sıkıştığını ifade ediyor.

Yerli analist @madenuzmani ise “#Bitcoin’de 9 bin 300 dolar direncinin kırılımı test ediliyor.
4 saatlik olarak 9 bin 300 dolar üzerinde kalıcılık hedefi 9 bin 800 dolar bandı yapabilir” ifadelerini kullandı.

Kripto Levent ise BTC’de yönün hala yukarı olduğunu dile getirdi. Analist şu ifadeleri kullandı:

“Gece pumpları tatlı olur. Dediğim gibi çok derin düşüşler beklemiyorum bana kalırsa yönümüz hala yukarı.  Özellikle şu seviyesi kırarsak 11k’lara doğru düşe kalka yol alacağımızı düşünüyorum.  Yavaş yavaş sakin sakin.”

Bitcoin 10 Bin Dolara Yükselir mi?

The Moon Carl ise takipçilerine Bitcoin’in bu hafta 10 bin dolar direncini kırıp kıramayacağını sordu. Takipçilerden gelen yanıtlar farklı farklıydı. Kimisi BTC’nin bu seviyelerde kalacağını söylerken kimisi de 11 bin doların yeni hedef olduğunu dile getirdi. Genel kanı ise BTC’nin 9 bin 600 dolarda konsolide olması yönünde.

Ünlü anonim analist Plan B, henüz boğa bölgesinde olmadığımızı dile getirdi.