Yükleniyor...

Ünlü Analist Bu Yıl %3600 Yükselen Bu Altcoin’e Dikkat Çekiyor

2020’de büyük bir takipçi kitlesi elde eden kripto para analisti, yılın en iyi performans gösteren varlıklarından birinin ikinci bir dalga için hazırlandığını söylüyor

unlu analist bu yil yuzde 3600 yukselen bu altcoine dikkat cekiyor 1

2020’de büyük bir takipçi kitlesi elde eden kripto para analisti, yılın en iyi performans gösteren varlıklarından birinin ikinci bir dalga için hazırlandığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michaël van de Poppe, 88.000 Twitter takipçisine Bitcoin yerel bir dip aramaya devam ederken trader’ların sabırlı olması gerektiğini söyledi. Analist Bitcoin’in 18.500 – 18.700 dolar aralığındaki kritik bir destek bölgesinde tutunup tutunamayacağını takip ediyor:

“Momentum biraz aşağı doğru kaymaya başlarsa, uzun pozisyonlara aşırı acele etmeye gerek yok. Şans kapıyı çalacak, sabırlı olan karşılığını alacak.”

Bitcoin bu seviyenin altına düşerse, van de Poppe bir sonraki destek alanının 17.700 dolar olduğunu söylüyor.

Ocean Protocol ve Elrond’u Takip Ediyor

BTC yerel bir dip bulduğunda ve piyasa düzeldiğinde, analist Ocean Protokol’ün (OCEAN) altcoin alanındaki en iyi varlıklardan biri olacağını düşünüyor. Proje, bu yıl 0.02 dolar gibi düşük bir seviyeden %3,600 artış göstererek 0.74 dolara yükseldi.

Van de Poppe, Bitcoin düzeltmesinin altcoin piyasasını da büyük ölçüde beraberinde getireceğini, varlığın zaten potansiyel bir satın alma bölgesine yaklaştığını söylüyor.

“Oraya geliyoruz. 3900 Sat seviyesindeki reddedilmeden bu yana hala aynı noktada. Fiyat bu noktada %50 düştü ve yakın gelecekte bazı muazzam fırsatlar sağlıyor.”

unlu analist bu yil yuzde 3600 yukselen bu altcoine dikkat cekiyor 1

Analist, Elrond’un (EGLD) yakından takip ettiği başka bir altcoin olduğunu söylüyor. Elrond, Ekim ayında 6.93 dolar ile dibi gördü ve merkeziyetsiz finans (DeFi) likidite toplayıcı Orion Protocol ile işbirliği yapmasıyla bir yükseliş gerçekleştirdi. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x