Yükleniyor...

Ünlü Analist Ethereum (ETH) İçin Tarih Verdi

Bitcoin’in (BTC) güçlü duruşuyla beraber bazı analistler Ethereum’da (ETH) da boğa rallisinin yaşanabileceğini dile getiriyor.

ethereum eth yükselişe geçebilir

Bitcoin’in (BTC) güçlü duruşuyla beraber bazı analistler Ethereum’da (ETH) da boğa rallisinin yaşanabileceğini dile getiriyor. Örneğin sizlerle daha önce paylaştığımız bir haberde Crypto Michael, BTC’nin güçlü davrandığını; ETH’nin de onunla beraber hareket etmek istediğini söylediğini belirtmiştik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’de boğa rallisi duygusu yükselmeye devam ediyor. Başarılı analist Dan Tapiero’ya göre ETH eğer 300 dolardaki direnci temizlerse, 500 doları hedefleyecek. Tapiero bunun yaşanması için de 6-12 aylık bir zaman dilimi veriyor.

1 Yıl İçerisinde Patlama Yaşayacak

Ethereum, bilindiği üzere 2020’nin başında bir rekor kırmıştı. Fakat ikinci sırada bulunan kripto para birimi diğer para birimleri gibi ‘Kara Perşembe’den nasibini almış ve güçlü bir düşüş yaşamıştı. ETH, o günden bu yana 250 dolarlık direnci kırmaya çabalıyor. Birçok analiste göre ETH’de 300 doların altında bulunan dirençler, en kritik dirençler.

DTAP Capital’in kurucularından analist Dan Tapiero, 300 dolarlık direncin kırılmasıyla beraber ETH’nin 6 ila 12 ay arasında 500 dolara kadar fırlayacağını ifade ediyor.

ETH’de 500 Dolar Hayal mi?

Peki Ethereum’u 500 dolara taşıyacak olaylar neler olabilir? Tapiero, takipçilerine Twitter üzerinden bu soruyu da yöneltti.  Şu anda ETH’de yatırımcılar ETH 2.0 lansmanı için bekleyişte. Hatta birçok analiste göre long pozisyonlar, insanların ETH’de ralli beklediğini ortaya koyuyor. Bununla beraber DeFi’a artan ilgi de ETH’de yükselişe neden olabilir. 500 dolar hedefi gerçekçi mi bilinmez ama kripto para takipçileri ve analistlere göre yakın zamanda ETH’de bir yükseliş yaşanabilir.