Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Analist Patlama Yapmasını Beklediği Kripto Paraları Paylaştı

Ünlü Analist Patlama Yapmasını Beklediği Kripto Paraları Paylaştı

ABONE OL:google-news

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve diğer birçok kripto para biriminin büyük bir patlama yapmanın eşiğinde olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Bitcoin’deki (BTC) Yükseliş Devam Edecek

Texas West Capital’in kurucusu, Bitcoin ve altcoin’ler için düşüncelerini paylaşarak özellikle Bitcoin’in aylık grafiklerde çok cazip göründüğünü söyledi.

Melker, 6.400 dolar aralığındayken BTC almaya başladığını ve BTC’nin 10.000 doların üzerindeki rallisinin bittiğini gösteren hiçbir kanıtın bulunmadığını söyledi.

Analistten XRP, XMR, NEO ve HOT Analizi

Altcoin piyasasına gelince, Melker, XRP, XMR, NEO ve HOT’a baktığını söylüyor. Analist, bir boğa piyasasında kazanmanın kolay olduğunu, ancak akıllı trader’ın kârlarını elde tutabilen trader olduğunun altını çiziyor. Bu yüzden analist, bir varlığın fiyatı yükseldikçe kademeli olarak pozisyonların tasfiye edilmesi gerektiğini belirtiyor. Melker’ın inlediği kripto paralar ve değerlendirmeleri ise şu şekilde:

Ripple (XRP): “XRP’nin patlama yapacağını görmek için grafiğe ihtiyacım yok. Diğer büyük kripto paralara yetişirse şaşırmayın.”

Monero (XMR): “Büyük dirençlere karşı konsolidasyon devam ediyor. Eğer kırılırsa büyük bir patlama bekliyorum.”

NEO (NEO): “Neredeyse 10 aydır var olan bir ters omuz baş omur formasyonu onaylandı. Bu oluşum tek başına yüzde 50’lik bir artışı ifade etmektedir. NEO uçuş için hazırlanıyor.”

HOLO (HOT): “Çılgın bir yükseliş gözüküyor. Düşen kanaldaki direnç kırıldı ve güçlü bir hacim ile yatay direnç seviyesinden uzaklaşıldı.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar