Yükleniyor...

Ünlü Analist Patlama Yapmasını Beklediği Kripto Paraları Paylaştı

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve diğer birçok kripto para biriminin büyük bir patlama yapmanın eşiğinde olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Popüler Analist Patlama Beklediği BTC XRP XMR NEO ve HOT Grafiklerini Paylaştı

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve diğer birçok kripto para biriminin büyük bir patlama yapmanın eşiğinde olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Bitcoin’deki (BTC) Yükseliş Devam Edecek

Texas West Capital’in kurucusu, Bitcoin ve altcoin’ler için düşüncelerini paylaşarak özellikle Bitcoin’in aylık grafiklerde çok cazip göründüğünü söyledi.

Melker, 6.400 dolar aralığındayken BTC almaya başladığını ve BTC’nin 10.000 doların üzerindeki rallisinin bittiğini gösteren hiçbir kanıtın bulunmadığını söyledi.

Analistten XRP, XMR, NEO ve HOT Analizi

Altcoin piyasasına gelince, Melker, XRP, XMR, NEO ve HOT’a baktığını söylüyor. Analist, bir boğa piyasasında kazanmanın kolay olduğunu, ancak akıllı trader’ın kârlarını elde tutabilen trader olduğunun altını çiziyor. Bu yüzden analist, bir varlığın fiyatı yükseldikçe kademeli olarak pozisyonların tasfiye edilmesi gerektiğini belirtiyor. Melker’ın inlediği kripto paralar ve değerlendirmeleri ise şu şekilde:

Ripple (XRP): “XRP’nin patlama yapacağını görmek için grafiğe ihtiyacım yok. Diğer büyük kripto paralara yetişirse şaşırmayın.”

Monero (XMR): “Büyük dirençlere karşı konsolidasyon devam ediyor. Eğer kırılırsa büyük bir patlama bekliyorum.”

NEO (NEO): “Neredeyse 10 aydır var olan bir ters omuz baş omur formasyonu onaylandı. Bu oluşum tek başına yüzde 50’lik bir artışı ifade etmektedir. NEO uçuş için hazırlanıyor.”

HOLO (HOT): “Çılgın bir yükseliş gözüküyor. Düşen kanaldaki direnç kırıldı ve güçlü bir hacim ile yatay direnç seviyesinden uzaklaşıldı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x