Yükleniyor...

Ünlü Analist XRP ile İlgili Tahminde Bulundu

Yatırımcılar çok uzun zamandır Ripple’ın (XRP) zirveye çıkması için bekliyor

xrp fiyat tahmini

Yatırımcılar çok uzun zamandır Ripple’ın (XRP) zirveye çıkması için bekliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan U.Today’in popüler analisti Denys Serhiichuk, XRP’nin yakında yükselişe geçip geçmeyeceği ile ilgili konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hafta başında ilk 10 kripto paranın çoğu hafta sonu düşüşünden sonra toparlandı. Ancak, EOS istisna oldu. Kripto para birimi geçtiğimiz gün yüzde 0.63 oranında düşüş yaşadı. BTC hakimiyet oranı da güçlenmeye devam ediyor ve şu anda yüzde 64.7 seviyesinde.

Yakında Bir Patlama Beklenmeli mi?

Pazar günü, satıcılar ortalama fiyat seviyesinde bir satış dalgası yarattı ve XRP 0.20 dolarlık desteği test etti. Öğleden sonra, alıcılar XRP’yi iki saatlik EMA55’e geri yollayarak tepki gösterdi ve bu sabah parite aynı dar aralıkta konsolide olmaya devam etti.

Alıcıların tüm çabaları Kontrol Noktası (POC) gösterge çizgisi (0.204 dolar) ile sınırlı. Alımlar artmazsa, gün boyunca parite dar tarafta kalacak. POC hattından kopma, Denys Serhiichuk’a göre 0,213 dolarlık bir direnç testine yol açabilir.

4 saatlik grafikte XRP, düşük işlem hacmiyle desteklenen azalan kanalda işlem görüyor. Kripto paraların çoğu kırmızı bölgede. Bununla beraber en popüler üçüncü kripto para birimi düşüş baskısı altında. Bu durumda, önümüzdeki günlerde XRP’nin kanalın alt düzeyinde 0.20 dolardan işlem görme olasılığı yüksek.

XRP’nin Şimdiki Hamlesi Ne?

Analiste göre daha geniş bir zaman diliminde, günlük mumlar küçük. Bu da alıcıların ve satıcıların hareket yapma isteksizliğini doğrular. Aynı şekilde XRP’de işlem hacmi de düşük. Bununla birlikte, yüksek likidite seviyesi mevcut bölgeye odaklanmakta. Sırasıyla, XRP için daha olası bir senaryo, hafta sonuna kadar 0.20 dolar ile 0.205 dolar arasındaki sarı aralıkta yatay bir trendle işlem görmesi.

XRP yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.202 dolardan işlem görüyordu.