Yükleniyor...

Ünlü Analist: Yatırımcılar Altcoin Alıyor, 100 Kat Kazanç Söz Konusu Olabilir

Kripto para analisti ve yatırımcı Lark Davis, büyük oynayanlar ve perakende yatırımcılar Bitcoin dışındaki varlıklara yöneldiği için altcoinlerin 100 kat kazanç elde edebilecek bir konumda olduğunu söyledi

yatirimcilar altcoin aliyor 100 kat kazanc soz konusu olabilir

Kripto para analisti ve yatırımcı Lark Davis, büyük oynayanlar ve perakende yatırımcılar Bitcoin dışındaki varlıklara yöneldiği için altcoinlerin 100 kat kazanç elde edebilecek bir konumda olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni yayınladığı bir videoda Davis, altcoinlerin gelecek yıl neden fırlayacağını düşündüğüne dair gerekçesini sundu.

“Bitcoin dışında kripto para satın alanların sadece perakende yatırımcılar olmadığını görmeye başlıyoruz. Ayrıca yüksek net değere sahip bireylerin geldiğini görüyoruz ve evet, altcoin piyasalarında kurumsal katılım söz konusu.

Ancak bu perakende yatırımcıları da küçümsemeyin. Altcoinleri oldukça sert bir şekilde pompalayacaklar ve bunların hepsi bana 2021’de Bitcoin’in değil altcoinlerin kazandıracağını söylüyor.”

Analist, kurumsal aktörlerin yatırım yaptığı bir dizi kripto paraya dikkat çekti:

“Bu gerçeğin en basit ve en net kanıtı, kurumların Grayscale yatırım tröstü aracılığıyla yatırım yaptığı 1.2 milyar dolarlık Ethereum’dur (ETH). 1.2 milyar dolar değerinde Ethereum. Bu çok fazla. Ve Ethereum’dan başka varlıklar ile ilgilenen kurumların olduğunu görmeye başlıyoruz.

Örneğin daha egzotik altcoinlere giren fonlara dair kanıtlarımız var. Galaxy Digital, iki kripto fonuna yatırım yaptı: Maker DAO yönetişiminin aktif bir üyesi olan ParaFi ve Compound Finance ile yakın bağları olan Robot Ventures. Geçen hafta Polychain Capital’in yearn.finance’ın YFI tokenine 8 milyon dolar yatırım yaptığını ve Three Arrows Capital adlı başka bir firmanın dün 10 milyon dolarlık Chainlink satın aldığını gördük. Bu oldukça büyük bir hareket.

Ünlü yatırım şirketi Andreessen Horowitz, uzun süredir DeFi (merkeziyetsiz finans) işiyle uğraşıyor. Aslında, bu konuda lider. Synthetix dahil olmak üzere birçok şeye büyük yatırımları var. Yani fonlar, onlara geliyor.”

Davis, altcoin satın alanların sadece kripto firmaları olmadığını vurguluyor:

“9.2 milyar dolarlık yüksek riskli yatırım fonumuz SkyBridge var. Kriptoya yatırım yapmak için SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) onayı arıyorlar ve açıkça “Sadece Bitcoin’e bakmıyoruz” diyecekler. Yani oldukça basit, altcoin alacaklar…

Tayland’daki en büyük ticari bankalardan biri de Alpha Finance isimli token aracılığıyla DeFi sektörüne yatırım yapıyor. Ayrıca yeni bir rapora göre, yüksek net değerli bireylerin de geldiğini göreceğiz, bu nedenle kripto para satın almak isteyen milyonerlerin sayısı artıyor.”

Davis, yüksek net değerli bireylere ek olarak, perakende yatırımcıların altcoinleri yeni zirvelere çıkarabilecek ana katalizörlerden biri olabileceğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x