Yükleniyor...

Ünlü Analiste Göre Chainlink’in (LINK) Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolara Ulaşabilir!

Ünlü kripto para analisti Timothy Peterson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Chainlink’in (LINK) önümüzdeki on yıl içerisinde 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşabileceğini ifade etti

link

Ünlü kripto para analisti Timothy Peterson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Chainlink’in (LINK) önümüzdeki on yıl içerisinde 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşabileceğini ifade etti. Peterson’a göre benzer bir başarıyı Facebook elde etti ve Chainlink de bunun bir benzerini gerçekleştirebilir.

“Facebook’un piyasa değeri 10 yılda 1 trilyon dolara ulaştı. Chainlink’in de bunu yapabilmesi için token başına 3 bin dolarlık bir değere sahip olması gerekiyor. Bu yıllık %58’lik bir artışa ve toplamda %10.000’lik bir artışa işaret ediyor. Gerçekleşebilir. Şaka değil.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chainlink ekibi Şubat ayının sonunda, Zincir Dışı Raporlamanın (OCR) en son ölçeklenebilirlik güncellemesi duyurdu. Yapılan bu duyuruya göre OCR, Chainlink’in oracle’larında verilerin hesaplanmasındaki verimliliği arttıracak. Ek olarak işletme maliyetleri de %90’a kadar azaltılmış olacak. Bunların bir sonucu olarak akıllı sözleşmelerin geliştirilmesinin hızlandırılması planlanıyor.

Akıllı sözleşmelerin arttığı bir senaryoda, LINK tokenının kullanımının da önemli ölçüde artacağını söyleyebiliriz. Artan kullanım ile beraber, LINK değerinin de önemli bir biçimde artmasına zemin hazırlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x