Yükleniyor...

Ünlü Analistten Bitcoin (BTC) İçin 10.000 Dolar Yorumu

Bitcoin (BTC), Mart 2020'nin en düşük seviyesi olan 3.

nlü analistten bitcoin yukseliş yorumu

Bitcoin (BTC), Mart 2020’nin en düşük seviyesi olan 3.850 dolar seviyesinden %135 daha yüksek bir seviyede. Dünyanın önde gelen kripto varlığı, koronavirüs pandemisinin ortasında, geleneksel varlıklara göre çok daha iyi performans gösteriyor. Bitcoin kısa vadeli boğa tükenmesi belirtileri göstermeye başlarken, bir kripto tüccarı, Elliott Wave (Elliott Dalga Prensibi) teknik analizine göre, kripto para biriminin güçlü bir yükselişe hazırlandığına inandığını belirtti.

Benjamin Blunts, Twitter’da 54.600 takipçisine yaptığı paylaşımda,  BTC’nin 10.000 dolara uzanan miting için hazır olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto stratejisi, grafikleri yorumlarken genel itibari ile Elliott Dalga Prensibi’ni baz alarak fiyat tahmininde bulunuyor. Elliot Dalga Prensibi ilkelerine göre, boğa piyasasında düzeltici bir ABC kısa geri çekilmesi mevcut. Bu düzeltme sona erdiğinde, lider kripto varlık büyük olasılıkla yükseliş trendini devam ettirecektir.

Blunts, daha önce de Bitcoin’in ayı piyasasının girişini tahmin etmiş ve Haziran 2018’de Bitcoin’in 3.200 dolara gideceğini belirtmişti. Sonuç olarak da Bitcoin 15 Aralık’da bu tahmini doğrulamıştı.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 8.934 dolar seviyesinden işlem görüyor.