Yükleniyor...

Ünlü Analistten Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin İçin Kısa ve Orta Vadeli Fiyat Tahmini

Usta analist Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin piyasası için kısa ve orta vadeli olasılıkları ortaya koyuyor.

cryptocurrency 3409658 1920 2

Usta analist Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin piyasası için kısa ve orta vadeli olasılıkları ortaya koyuyor. Teknik analist ve Bitcoin savunucusu Joe Saz, BlockTV’ye, Bitcoin’in Ekim ayının sonunda yaklaşık 7 bin 500 dolardan 9.900 dolara çıkan ani hareketinin, önde gelen kripto para biriminin genel eğilimini değiştirdiğini düşündüğünü söyledi.

Son Pump Bitcoin’i İpten Aldı

Değişen bu eğilimle analist, Bitcoin’in 6 ay içinde 14.500 dolarlık bir zirveye ulaşmasını umuyor. Joe, bu düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

Bizi ayı piyasası dışına itebilecek kötü bir pump yaşadık. Ancak halving sonrası önde gelen kripto para olan Bitcoin’in ayrı bir varlık olacağını düşünüyorum. Pazarın bütün bunları geleneksel bir varlıkla aynı şekilde hatırlayacağını sanmıyorum. Bence volatilitenin hafızası çok kısa, ancak Bitcoin’de kısa bir zaman dilimi olduğunu söylemem. Bana göre bu farklı bir döngü. Aşağı doğru azalan üçgen kırılarak ayı piyasası oldu. Ancak son yaşanan Bitcoin pump’ı bizi ayı piyasasından kurtardı. Bu yüzden halving ile BTC fiyatının 14.500 dolar olacağına inanmamak için hiçbir nedenim yok. Bunun güçlü bir olasılık olduğunu düşünüyorum. Eğer o son Bitcoin pump’ı olmasaydı muhtemelen halving sonrası BTC için 8.000 dolar derdim.

Ethereum ve Litecoin Yükseliş Eğiliminde

Saz’a göre, Ethereum ve Litecoin kısa vadeli bir geri dönüş için hazır görünüyor. Ancak usta analist, riskli kripto pazarında her şeyin olabileceği ve trader’ların kendi araştırmalarını yapmaları ve riski doğru bir şekilde yönetmelerini sağlamaları gerektiği konusunda uyarıyor. Joe Saz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin, insanların çoğu zaman süreç tarafından yönetildiğini söylediği kriptolardan biri, bu yüzden bunları duymak bana normal geliyor. Ve burada altcoin piyasasında biraz sıçrama yaşayacağımızı düşünüyorum. Göstergeleri baz alarak altcoin yatırımı yapacak olsaydım alacağım altcoinler Litecoin ve Ethereum olurdu.

Ripple’da Durumlar Kötü

Analist, uzun zamandır XRP ve kripto ödeme şirketi olan Ripple konusunda şüpheci olduğunu söylüyor. Joe Saz, piyasa sınırına göre en büyük üçüncü kripto para birimi grafiğinin düşüş eğiliminde olduğuna inanıyor ve şu açıklamaları ekliyor:

Ripple mevcut görünümü ile hala ayıların kontrolü altında. Günlük grafiklerde rahatlamış görünüyor olabilir ancak ayı bayrağı çoktan açılmış gözüküyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner