Yükleniyor...

Ünlü Analistten Chainlink’e (LINK) Övgü

Tecrübeli analist ve trader Peter Brandt, birkaç hafta içerisinde harika bir performans sergileyen kripto para birimi Chainlink (LINK) hakkında övgü dolu sözlerle konuştu.

nlü analistten chainlink için övgü dolu sözler

Tecrübeli analist ve trader Peter Brandt, birkaç hafta içerisinde harika bir performans sergileyen kripto para birimi Chainlink (LINK) hakkında övgü dolu sözlerle konuştu. Daha önce de belirttiğimiz gibi LINK, bundan birkaç hafta önce 4 dolar seviyelerinde seyrediyordu. Kripto para birimi yaşadığı gelişmelerle beraber, son 1-2 haftada 8 dolara kadar çıkmasını sağlayan bir ralli yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tecrübeli trader Peter Brandt, Chainlink’in Bitcoin’e karşı muazzam fiyat hareketi başlatacağını bilen grafikçi Bob Loukas’a atıfta bulunarak kripto para biriminin yaşadığı artışı “çok güzel” sözleriyle değerlendirdi. Brandt, artış gösteren kripto para biriminin “güzel” bir yükselen üçgenin ortasında olduğunu ve grafiğin tam olarak yapması gerektiğini yaptığını belirtti:

“Bir grafik yapması gerekeni yaptığında çok eğlencelidir. Bu güzel bir yükselen üçgendi. Aferin, bir profesyonel gibi.”

Daha önce bildirildiği gibi, Chainlink 13 haftada tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,50 dolara ulaştı. Buna LINK / BTC tarafında yaşanan büyük bir kopuş eşlik etti. Sonunda, yarım yıldan fazla bir süre boyunca kırılması zor olan 0.00055000 BTC ana direnç seviyesi aşıldı.

14 Temmuz’da Chainlink, günlük işlem hacmi açısından piyasa değerinin en büyük altcoin’i olan Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. OnChainFX verilerine göre, son 24 saat içinde 473 milyon dolar değerinden fazla LINK token’ı el değiştirdi.