Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü Analistten İddialı Yorum: Bitcoin'i Bir Daha 20 Bin Doların Altında Görmeyeceğiz

Ünlü Analistten İddialı Yorum: Bitcoin’i Bir Daha 20 Bin Doların Altında Görmeyeceğiz

ABONE OL:google-news

Bitcoin 2020 yılında başladığı boğa koşusuna 2021 yılının ilk günlerinde de devam ediyor. Lider kripto para biriminin bir sonraki hedef fiyat seviylerine ilişkin tartışmalar sürerken usta analiz Willy Woo’dan kripto para topluluğunu tatmin edecek iddialı bir açıklama geldi.

Kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana teknolojisinin yanıda Bitcoin’in fiyatı da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Geçmişte de Bitcoin fiyatına ilişkin oldukça iddialı kabul edilebilecek fiyat tahminleri paylaşılmıştı. Ancak bu öngörülerin birçoğu sadece spekülasyondan ibaretti.

Her ne kadar Bitcoin’in anlık fiyatı, gerçek değerini doğru bir şekilde göstermese de lider kripto para biriminin benimsenme oranındaki artışın en net göstergelerinden biri.

Yaklaşık 210 bin takipçili Twitter hesabından Bitcoin analizlerini paylaşan Willy Woo sosyal medya hesabından “Bitcoin’de bir daha 20 bin doları görmeyeceğiz.” paylaşımında bulundu. Bu öngörünün aynı zamanda bir Bitcoin boğası olan Willy Woo’dan gelmesi pek de şaşırtıcı olmadı. Willy Woo, Bitcoin’in yaklaşık 11 yılda ulaştığı 24 bin dolar desteğini kırması için siyah kuğu teorisinin gerçekleşmesi gerektiğini belirtti.

Popüler analist Willy WooBitcoin’deki mevcut yükseliş trendinin uzun vadeli yatırımcıların piyasaya akın etmesinin bir sonucu olduğunu ifade ediyor. Woo, geçtiğimiz günlerde de Bitcoin için 55 bin dolarlık fiyat öngörüsünde bulunmuştu. Willy Woo’ya göre kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yönelik tutumundaki olumlu değişiklik kripto para piyasasının dinamiklerini de pozitif bir şekilde etkiledi. Woo bu nedenle önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in önemli ölçüde yükselmesini beklediğini açıkladı.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Kaynakzycrypto
Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar