Yükleniyor...

Ünlü Analistten Korkutan Ethereum (ETH) Uyarısı

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Dr

unlu analistten korkutan ethereum eth uyarisi

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Dr. Hardfork, Ethereum (ETH) yatırımcılarını uyaran bir açıklamada bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün erken saatlerde piyasalar ciddi bir düşüş yaşamış, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP başta olmak üzere birçok kripto para birimi önemli ölçüde değer kaybetmişti. Kripto para dünyasının önde gelen isimleri ise bu konuda açıklamalar yapmaya ve kripto para yatırımcılarını uyarmaya devam ediyor.

Yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, bir grafik paylaşarak Ethereum yatırımcılarının 1 Aralık’a kadar dikkatli olması gerektiğini belirtti. Dr. Hardfork, şunları söyledi:

#ETH trend çalışmaya devam ediyor. Pivot çizgisine kadar sarktı. Özellikle 1 aralık yaklaşırken #ETH yatımcısı dikkatli olmalı. Kanalın dibini test edebilir. Tanım: Haber fiyatlanır, gerçekleşmeden önce fiyat düşer.”

https://twitter.com/_hardfork/status/1331960600596017152?s=20

Son 24 Saatte Büyük Düşüş

Ethereum, son 24 saatte %15 oranında düşüş yaşadı. Lider altcoin, yazının yazıldığı sırada 509 dolardan işlem görüyordu.

Daha önce aktardığımız gibi popüler analist Aayush Jindal, ETH’nin 550 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini tahmin etmişti. Jindal’a göre ETH’nin 500 dolardan sonra daha fazla olumsuzluk yaşama ihtimali bulunuyor. Eğer ETH 500 dolarlık ana desteğe tutunamazsa, 500 dolarlık seviyenin altında yaşanacak bir kırılma, önemli bir düşüşü başlatabilir. Böyle bir şey yaşanırsa Jindal’a göre ETH 450 dolara kadar gerileyebilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x