Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Analistten Korkutan Ethereum (ETH) Uyarısı

Ünlü Analistten Korkutan Ethereum (ETH) Uyarısı

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Dr. Hardfork, Ethereum (ETH) yatırımcılarını uyaran bir açıklamada bulundu.

Bugün erken saatlerde piyasalar ciddi bir düşüş yaşamış, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP başta olmak üzere birçok kripto para birimi önemli ölçüde değer kaybetmişti. Kripto para dünyasının önde gelen isimleri ise bu konuda açıklamalar yapmaya ve kripto para yatırımcılarını uyarmaya devam ediyor.

Yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, bir grafik paylaşarak Ethereum yatırımcılarının 1 Aralık’a kadar dikkatli olması gerektiğini belirtti. Dr. Hardfork, şunları söyledi:

#ETH trend çalışmaya devam ediyor. Pivot çizgisine kadar sarktı. Özellikle 1 aralık yaklaşırken #ETH yatımcısı dikkatli olmalı. Kanalın dibini test edebilir. Tanım: Haber fiyatlanır, gerçekleşmeden önce fiyat düşer.”

Son 24 Saatte Büyük Düşüş

Ethereum, son 24 saatte %15 oranında düşüş yaşadı. Lider altcoin, yazının yazıldığı sırada 509 dolardan işlem görüyordu.

Daha önce aktardığımız gibi popüler analist Aayush Jindal, ETH’nin 550 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini tahmin etmişti. Jindal’a göre ETH’nin 500 dolardan sonra daha fazla olumsuzluk yaşama ihtimali bulunuyor. Eğer ETH 500 dolarlık ana desteğe tutunamazsa, 500 dolarlık seviyenin altında yaşanacak bir kırılma, önemli bir düşüşü başlatabilir. Böyle bir şey yaşanırsa Jindal’a göre ETH 450 dolara kadar gerileyebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar