Yükleniyor...

Ünlü Balinaya Göre Uniswap (UNI) Aşırı Değerlendi

Bitcoin (BTC) fiyatında devasa pozisyonlara sahip olmasıyla tanınan tanınmış Bitfinex trader’ı Joe007, Uniswap’in UNI yönetişim token’ının aşırı değerlendiğine inandığını açıkladı.

uni

Bitcoin (BTC) fiyatında devasa pozisyonlara sahip olmasıyla tanınan tanınmış Bitfinex trader’ı Joe007, Uniswap’in UNI yönetişim token’ının aşırı değerlendiğine inandığını açıkladı. Bir takipçisine yanıt veren Joe007 UNI için “Overvalued” kavramını kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Joe007, genellikle Bitcoin ve Bitfinex için bullish ve altcoin’lerde bearish düşünceleriyle tanınıyor. Trader sosyal medyada, UNI token’ı hakkındaki düşüncelerini soran bir kullanıcıya yanıt verdi. O zamanlar token’ın piyasa değeri, fiyatı lansmanından kısa bir süre sonra yükseldiği için 750 milyon dolar civarındaydı.

Özellikle, kripto para biriminin fiyatı, Joe’nun yorum yaptığı gün tüm zamanların en yüksek seviyesi 8,5 dolara ulaştıktan sonra düşerken CryptoCompare verilerine göre 4,58 dolara geriledi. Kripto para biriminin piyasa değeri yazının yazıldığı sırada 443 milyon dolardı.

UNI Fiyat Analizi

UNI/USD, teknik toparlanmanın ortasında aşağı yönlü trend çizgisinin üzerine yerleşti.
Düşüşe rağmen analist Tanya Abrosimova’ya göre temel ve zincir içi ölçümler, daha fazla yukarı yönlü hareketi destekliyor. Yazının yazıldığı sırada token 4.58 dolardan işlem görüyordu. Ancak kısa vadeli teknik tablo, tarihsel zirveden aşağı yönlü düzeltmenin sona erebileceğini ima ediyor.

Bitcoin (BTC) Hakkında Yorum

Bitfinex tüccarı, Bloomberg tarafından yapılan yükseliş fiyat tahminini de yorumladı ve BTC’nin bu yılın Mart ayında Covid-19 satışından bu yana ilk kez boğa bölgesine girdiğini ve fiyatını 3 bin doların üzerine çıkardığını öne sürdü.

Bloomberg’in alımıyla ilgili yorum yapan Joe007, BTC’yi 4 bin dolardan satın almanın, kripto para birimini 11 bin dolara yakın mevcut seviyelerinde satın almaktan daha iyi olacağını belirtti. Uzun vadede BTC üzerindeki yükseliş duruşuyla tanınan trader, kısa vadede düşüş eğiliminde olduğunu kaydetti.

Mikroblog platformunda, “birçok insanın bir engel beklediğini” ekledi. Trader kısa vadede düşüş eğilimindeyken, uzun vadede BTC’nin fiyatının “yüksek / büyüyen hacimde güçlü ve kararlı bir şekilde artacağına” inandığını belirtti.

Bitcoin’de Durum Ne?

12 milyar dolar aniden kripto piyasasından buharlaştığı için Bitcoin‘in fiyatı tekrar düşüşe geçti. Son 4 saatte BTC, 10 bin 900 dolardan 10 bin 560 dolara kadar %3’ün üzerinde bir düşüş gerçekleştirdi ve hem 50 hem de 200 günlük EMA hatlarını aştı. Yatırımcılar stablecoin’lere ve diğer güvenli varlıklara çekilirken, altcoin piyasasının geri kalanı da ağır kayıplar yaşamaya başladı. Bu şimdi, Eylül ayının başından bu yana 4 saatlik BTC/USD grafiğinde meydana gelen dördüncü önemli flaş çöküş.

En son BTC fiyat analizlerinde, analistler Bitcoin’in hala 11 bin dolar fiyat alanı civarında olmasına rağmen bir zayıflığı olduğunu tespit etmişlerdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x