Yükleniyor...

Ünlü Banka, Bitcoin için 100 Bin Doları İşaret Etti

Kripto kışının bittiğini öne süren Standard Chartered, Bitcoin (BTC) fiyatının 2024 sonuna kadar 100 bin dolara ulaşacağını aktardı.

standard chartered bitcoin

Kripto kışının bittiğini öne süren Standard Chartered, Bitcoin (BTC) fiyatının 2024 sonuna kadar 100 bin dolara ulaşacağını aktardı.

Kripto para piyasasının son dönemdeki gidişatı, boğa iştahıyla yaklaşan kripto yatırımcılarını heyecanlandırmış durumda. Bitcoin’in sene başından bu yana yaşadığı güçlü yükseliş, ileriki dönemler için de olumlu görüşleri beraberinde getiriyor.

Bitcoin Fiyatının 100 Bin Dolara Ulaşacağı Tahmin Edildi

Standard Chartered dijital varlık araştırma başkanı Geoff Kendrick, Bitcoin (BTC) fiyatının 100 bin dolara ilerleyeceğini belirtti.

Kripto üzerine bir not hazırlayan Kendrick, ABD’nin faiz ve enflasyon denkleminin sona ereceğini ve riskli varlıkların iştahlı alıcı bulacağını aktardı. Kendrick, bu enflasyon sürecinin ve belirsizliklerin ortasında Bitcoin’in yükseliş yaşayacağını düşünüyor.

bitcoin boga kosusu

Kripto madenciliğinin de artan ivmesine değinen Kendrick, BTC fiyatının 2024 sonlarına doğru 100.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Geçen yılın sonlarında, Bitcoin’in 10 bin doların altına inebileceğine yönelik söylentiler gündemi meşgul ediyordu. Bitcoin’in ve beraberinde kripto para piyasasının yükselmesi, şimdilerde yeni bir boğa koşusunun yaşanacağına yönelik konuşmaları ortaya çıkarıyor.

2024 yılında, Bitcoin’in yarılanması gerçekleşecek. Bu yarılanma ile birlikte, BTC madencilik ödülleri iki kat oranda düşüş yaşayacak. Geçmiş halving‘lerden sonra Bitcoin’in boğa koşusu yaşadığı görülmüştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x