Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin (BTC) Arz Krizi BTC’yi Zirveye Taşıyacak

Popüler kripto para yorumcusu ve BTC boğası Max Keiser’a göre, Bitcoin'i (BTC) bir arz krizi bekliyor.

unlu bitcoin bogasi bitcoin btc arz krizi btcyi zirveye tasiyacak

Popüler kripto para yorumcusu ve BTC boğası Max Keiser’a göre, Bitcoin’i (BTC) bir arz krizi bekliyor. Bu durumun Bitcoin’i (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıracağını söyleyen Keiser, büyük finans kurumlarının Bitcoin’e şaşırtıcı miktarlarda fon yatıracağına dikkat çekiyor.

Keiser, bir Take the Orange Pill röportajında, Bitcoin’in kullanılabilirliğindeki düşüşün finansal kurumların Bitcoin satın almasıyla sonuçlanabileceğini ve bunun da başka bir fiyat artışına neden olabileceğini düşünüyor.

Keiser ayrıca, Bitcoin (BTC) piyasasının son birkaç yılda sahte hacimli bir piyasadan gerçek hacimli bir piyasaya dönüştüğüne dikkat çekti. Kripto para yorumcusu, yatırımcıların mevcut arz konusundaki karmaşasının yıllar içinde kripto paranın büyümesine yardımcı olduğunu belirtti.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Kısa Süre İçinde Artabilir

Keiser röportajda, Michael Saylor gibi bir bireysel yatırımcı, bir şirket ya da bir finans kuruluşunun geleceğini, kısa bir süre işlem yaptıktan sonra 10 milyar ila 20 milyar dolar değerinde BTC almaya karar vereceğini söyledi. Bu gerçekleştiğinde, insanların arzın yetersiz olduğunu fark edeceklerini ve BTC’nin değerinin yükselmeye başlayacağını söyleyen Keiser, durumun BTC’yi 50.000 doların üzerine taşıyabileceğini söyledi.

Keiser ayrıca, finansal kurumlar tarafından yapılan büyük alımların etkisiyle Bitcoin fiyatının kısa süre içinde artabileceği konusunda uyardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x