Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Düşmanının Dikkat Çektiği Sorunu Bitcoin’in Çözebiliyor Olması Gerçeği!

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, kripto dünyasında Bitcoin karşıtı olmasıyla tanınıyor.

Peter Schiff Bitcoin

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, kripto dünyasında Bitcoin karşıtı olmasıyla tanınıyor. Son olarak Schiff, Bitcoin (BTC) “özel anahtarınızı kaybederseniz ne olur” diye bir tartışma başlatmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Schiff, her şart altında kripto dünyasına saldırması, sürekli olarak geleneksel bankacılık sistemini savunmasıyla tanınsa da geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Fed’in faiz oranlarını düşürmesini eleştirdi. Schiff’e göre faiz oranlarının düşürülmesi ABD ekonomisini olumsuz yönde etkileyecektir.

Schiff, 2008 yılında uygulanan faiz indirimin sonucu olarak ABD ekonomisinin daha kötüye gittiğini ve ekonominin savunmasız hale geldiğini belirtti.

Kripto para analisti PlanB, attığı tweet ile negatif faiz sorununa değindi ve negatif faiz oranlarının tasarruf hesaplarına uygulanması ve emeklilik fonlarını zora sokma durumu Bitcoin ile çözülebilir dedi. Kripto topluluğu tarafından güvenli liman olarak kabul edilen Bitcoin finansal birçok sorunu çözebilme potansiyeline sahip.

Peter Schiff ise Bitcoin’in güvenli liman olarak görülmesine her platformda karşı çıkıyor. Schiff, güvenli liman olarak her zaman altını kabul eden yatırımcılardan biri.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x