Ünlü Bitcoin Savunucusu: Binlerce Yeni Kripto Para Doğacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Savunucusu: Binlerce Yeni Kripto Para Doğacak

Kripto para analisti ve ünlü Bitcoin savunucusu Andreas Antonopoulos, kripto paraların ve finansal ekonominin geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kripto Paralar

Kripto para analisti ve ünlü Bitcoin savunucusu Andreas Antonopoulos, kripto paraların ve finansal ekonominin geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Antonopoulos, geleceğe farklı ekonomik senaryolar ortaya koyarken, senaryolarına göre paranın ekonomik değerine fiat paralar, altına endeksli paralar, finansal varlıklara endeksli paralar olmak üzere üç farklı faktör etki edecek ve ona göre bu üç faktörün yolu eninde sonunda kripto palara çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD Doları’nın veya Euro’nun hakimiyetinde oluşan küresel finans sistemden, hakimiyetin dağıtık hale geldiği, merkeziyetsiz ya da çok merkeziyetli bir sürece doğru gidiliyor. Antonopoulos, bu süreçte bahsi geçen faktörlerin tek başına artık küresel finansal sisteme hükmedemeyeceğini düşünüyor.

Antonopoulos’un açıklamalarından finansal piyasalarda daha demokratik bir sürece gireceğimiz anlaşılıyor. Demokratik sürecin oluşmasında en önemli görevi ise kripto paralar ve token’lar üstlenecek ve ünlü Bitcoin savunucusuna göre bu süreçte binlerce farklı kripto paranın doğuşuna şahit olunacak. Her kripto para ekonomik anlamda farklı ihtiyaçlara cevap verecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x