Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı: Litecoin (LTC) Benimsenmeyi Hızlandıracak Niteliklere Sahip Değil

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Litecoin’in benimsemeyi hızlandıracak herhangi bir özelliğe sahip olmadığını söyledi

unlu bitcoin yatirimcisi litecoin ltc benimsenmeyi artiracak niteliklere sahip degil

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Litecoin’in benimsemeyi hızlandıracak herhangi bir özelliğe sahip olmadığını söyledi. Önde gelen yatırımcı Litecoin yerine Bitcoin, Ethereum ve kaliteli DeFi projelerini öneriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın tarihli bir Twitter yorumunda, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, “Litecoin’in benimsenmeyi hızlandıracak herhangi bir özelliğe sahip olmadığını” söyledi. Novogratz, bu düşüncesini Ripple‘a karşı açılan SEC davası ile XRP’nin değer kaybetmesi ve gizlilik kripto paralarının delist edilmesi nedeniyle Litecoin’in gelişeceğini öngören başka bir tweet’e yanıt olarak paylaştı.

Bitcoin, Ethereum ve Kaliteli DeFi Projelerini Tutun

Novogratz, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bazı kaliteli DeFi projelerini önererek devam ediyor. Ünlü yatırımcı attığı tweet’te şunları söyledi:

“LTC’nin benimsenmeyi hızlandıracak herhangi bir özelliğe sahip olduğunu düşünmüyorum. DeFi projelerine zaman ayırmayı tercih ederim. BTC, ETH ve bazı kaliteli DeFi projelerini longlayın.”

Litecoin 150 Doları Aştı, Yükselişini Sürdürebilir

Novogratz, LTC’nin benimsenmeyi hızlandıracak özelliklerden yoksun olduğunu tweetlediğinde Litecoin yaklaşık 125 dolardan işlem görüyordu. O zamandan bu yana Litecoin, 150 dolarlık direnç seviyesini kırdı ve şu anda 150.52 dolardan işlem görüyor. Bu, 24 saatten daha kısa bir sürede %21 oranında bir artış anlamına geliyor. Artış ayrıca Bitcoin’in 34.000 doların üzerindeki yolculuğu ile de uyumlu.

Bu yükseliş ile Litecoin, en son Haziran 2019’da görülen seviyeleri yeniden test etti. Mevcut 145-150 dolar civarındaki fiyat bölgesi, LTC için çok önemli bir direnç alanı. Litecoin bu alanı desteğe dönüştürebilirse, Aralık 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 375 dolara doğru bir yolculuğa başlayabilir.

Litecoin ilk önce büyük bir direnç seviyesi olan 200 doların üstesinden gelmek zorunda olduğu için, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken sorun yaşayabilir. Kripto paranın kısa vadeli dirençleri ise şu şekilde:

  • 164 ABD Doları
  • 177 ABD Doları
  • 182 ABD Doları
  • 194 ABD Doları

Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x