Yükleniyor...

Ünlü CEO Büyük Fırsat Sunan Altcoin’leri Açıkladı

Kripto para piyasası tüm dünyada faaliyet göstermeye ve genişlemeye devam ederken, HyperChain Capital CEO'su, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) piyasasının kripto para yatırımcılarına büyük fırsatlar sunduğunu söyledi.

nlü CEO Büyük Fırsat Sunan Altcoin’leri Açıkladı

Kripto para piyasası tüm dünyada faaliyet göstermeye ve genişlemeye devam ederken, HyperChain Capital CEO’su, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) piyasasının kripto para yatırımcılarına büyük fırsatlar sunduğunu söyledi. Son yıllarda, DeFi piyasası, merkezi olmayan finansal çözümlerin avantajlarından yararlanmak isteyen çok sayıda kullanıcıyı çekmeyi başardı.

Defi Harika Yatırım Fırsatları Sunuyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

HyperChain CEO’su Stelian Balta, kripto piyasasını ve DeFi endüstrisini çok yakından takip ettiklerini söyledi. CEO’ya göre şirket, şu anda DeFi alanında farklı projelerin nasıl genişlediğini ve yatırım yapmanın nasıl iyi bir fırsat olabileceğini analiz ediyor. En popüler DeFi çözümlerinden biri hakkında Stelian Balta şunları söyledi:

“DeFi alanının büyümek için büyük bir fırsatı olduğuna inanıyorum ve DeFi alanındaki liderlerden biri olan Kyber Network, işlem hacminde 1 milyar doları aştığına ve projenin 300 milyon dolardan fazla bir sermayeye sahip olduğuna inanıyorum. Bence bu çok değerli.”

Bitcoin (BTC) Güvenli Bir Liman Olabilir

Bay Balta, EOS dahil diğer şirketler ve kripto para projeleri hakkında da konuştu. Video oyunları geliştiricileri tarafından kullanılacak en iyi platformun EOSIO olduğunu düşündüklerini belirtti. EOS ile çalışan şirketlerden biri, çözümlerine çok çeşitli sanal ürünler ekleyen Wax’tır.

Balta, ayrıca dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’den (BTC) bahsetti. Sanal para biriminin enflasyona karşı bir risk olarak çalışabileceğini belirtti. Özellikle, bir yatırım portföyünde Bitcoin’e sahip olmanın, para birimlerinin negatif reel faiz oranları yaşadığı bir anda çekici olabileceğini söyledi.

Merkezi Olmayan Finans piyasası son yıllarda genişlemekte ve daha da fazla sayıda kullanıcıyı çekmektedir. İnsanlar bu projelerin sunduğu merkezi olmayan çözümleri kullanmaya başlayabilirler. Bazı projeler kullanıcılar için çok yararlı olsa da, bazıları kodlarındaki hatalar nedeniyle saldırıya uğradı.

Bu projelere büyük miktarda para yatırmadan önce dikkatli olmamızın nedenlerinden biri de budur.. Yüksek gelir elde edilebilir olmasına rağmen DeFi’ler, kripto para piyasasında çok yaygın olan hatalardan ve hack’lerden de etkilenebilir.

Defi Pulse tarafından sağlanan verilere göre, DeFi projelerinde kilitlenen ABD doları cinsinden değer, tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.85 milyar dolara ulaştı. Compound %34,10 hakimiyet ile piyasada liderdir ve Compound’u Maker ve Synthetix takip etmektedir.