Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü CEO Raoul Pal Bitcoin'in (BTC) 2021 Yılında Ulaşacağı Fiyatı Açıkladı

Ünlü CEO Raoul Pal Bitcoin’in (BTC) 2021 Yılında Ulaşacağı Fiyatı Açıkladı

ABONE OL:google-news

Raoul Pal, Bitcoin için önemli bir boğa koşusu öngördükten sonra, geleneksel finans dünyasının sektörlerindeki çeşitli konuları tartıştı. Eski bir riskten korunma fonu yöneticisi ve Real Vision’ın CEO’su olan Raoul Pal, COVID-19 salgınının gerçek etkisinin finans piyasalarına ulaşmak üzere olduğuna inanıyor. Geleneksel finansal varlıklar arasında yaklaşmakta olan birkaç dönüm noktasını özetleyerek, Bitcoin’i bu durumda “cankurtaran” olarak vurguladı.

Raoul Pal: Her Şey Değişti

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, Wall Street emektarı Pal dünya çapında hızla büyüyen COVID-19 vakalarını özetledi. Toplam enfekte kişi sayısı 45 milyona yaklaşırken, ölü sayısı neredeyse 1,2 milyon.

Pal; Avrupa, ABD ve Kanada’daki bu artan sayıların “ekonomik baskı uygulamak” üzere olduğunu tahmin etti. Yaklaşan sonuçların ekonomiye 2020 başındaki gelişmelerden daha fazla zarar vereceğine inanıyor. Gerçek bir ekonomik iyileşme, “Ocak ayındaki seçim sonrası teşvikten daha fazlasını gerektirecek.” diye de ekledi.

Olumsuz sonuçları hissetmeye başlayan ve uzun vadeli destek seviyelerine düşen birkaç pazara bakarak devam etti. Bunlara petrol fiyatı, İspanya’nın gösterge borsa endeksi – IBEX 35, AB Bankalar Endeksi, Euro, İngiliz sterlini, ABD doları ve daha fazlası dahildir.

Bu nedenle Pal, birkaç olası çözüm buldu.

Bitcoin Her Şeyi Yenecek 

Pal, kripto para biriminin “her şeyi yeneceğini” söyleyerek Bitcoin hakkındaki olumlu görüşlerini daha da vurguladı. Bunu, o kadar baskın ve o kadar “her şeyi kapsayan” performansına bağladı.

“Kariyerimde daha önce hiç başka bir varlığa sahip olmanın neredeyse hiçbir anlamı olmayacak kadar baskın bir ticaret görmemiştim.”

Pal 20.000 $’lık tüm zamanların en yüksek fiyatının Bitcoin yolunda kalan tek direniş olduğunu söyledi. Pal, BTC‘nin Aralık 2017’nin en yüksek seviyesini “en geç gelecek yılın başlarında” aşmasını bekliyor.

Pal, başlangıcından bu yana logaritmik grafikte bir gerileme kullanarak Bitcoin’in 2025’e kadar 1 milyon dolara ulaştığını gören bir model ortaya attı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar