Yükleniyor...

Ünlü CEO, Yükseliş Beklediği DeFi Portföyünü Açıkladı

Kripto türev borsası BitMEX'in CEO'su, DeFi çılgınlığına yatırım yaptığını açıkladı.

Unlu CEO Yukselis Bekledigi DeFi Portfoyunu Acikladi

Kripto türev borsası BitMEX’in CEO’su, DeFi çılgınlığına yatırım yaptığını açıkladı. Yeni bir blog gönderisinde Hayes, dalgayı sürmek ve DeFi hakkında bilgi edinmek için DeFi tokenlerine küçük miktarlarda sermaye ayırdığını söylüyor. CEO’su görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

“Bu projelerden herhangi birine ‘yatırdığım’ paranın çoğunu kaybetmeyi bekliyorum. Kafamda piyasa duyarlılığını okuyabileceğime ve boğa piyasasının zirvesine çıkabileceğime inanmayı seviyorum. Ancak gerçekte, diğer birçok trader gibi, ben de en yüksek fiyattan satın alacağım, tutacağım, tutacağım, tutacağım ve zirveden sonra satacağım.”

Hayes’ten DeFi Tavsiyesi

Hayes, kripto para birimine yeni gelenlere yönelik ilk üç DeFi tavsiyesi, Yearn Finance (YFI), Aave (LEND) ve Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor.

YFI, token kredilerini optimize eden merkezi olmayan bir toplayıcı ekosistemi olan Yearn Finance için yönetim tokenidir. Öte yandan DOT, özel varlıkları ve verileri farklı blok zincirleri arasında entegre eden Ethereum Challenger Polkadot’un yerel tokenidir.

Kripto kralına gelince, Hayes onun “büyük bir yukarı yönlü fiyat hedefi” olduğunu ve önde gelen kripto para biriminin 2020’nin son çeyreğinde hareketlenmesini beklediğini söylüyor ve düşüncelerini şöyle dile getiriyor:

“Politikacılar çukurda beslenmeye devam etmek için kendilerini tahrif ettikçe, finans piyasalar canlanacak. Bunun maalesef dünyanın her yerinde herkesin hayatı üzerinde kalıcı etkileri olacak. Kaos nedeniyle, giderek daha fazla insan, merkezi güce güvenmeyecek ve sermayelerini, yöneticilerinin onlara uyguladığı anlamsız yıkımdan korumanın yollarını arayacak. Bu sebeple altın ve Bitcoin’in roketlenmeye hazır olduğunu düşünüyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner