Yükleniyor...

Ünlü Ekonomist Altınlarını Satıp Bitcoin (BTC) Alacak!

Sermayesinin %50'sinden fazlası Bitcoin'de olan Global Macro Investor'ın kurucusu ve CEO'su Raoul Pal, önümüzdeki 5 yıl içinde Bitcoin'i 1.

Unlu Ekonomist Altinlarini Satip Bitcoin BTC Alacak

Sermayesinin %50’sinden fazlası Bitcoin’de olan Global Macro Investor’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, önümüzdeki 5 yıl içinde Bitcoin’i 1.000.000 dolara itecek bir kurumsal fon dalgası bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Stansberry Research ile yaptığı röportajda, eski hedge fonu yöneticisi, yatırımcılar ekonominin COVID-19 salgınından kaynaklı gördüğü zarardan çok daha yavaş bir şekilde iyileşeceğini fark ettikçe dünya ekonomisinin “umut aşamasından” “iflas aşamasına” geçtiğini söylüyor. Kurumsal benimsemenin yanı sıra, bu anlatının devasa bir uzun vadeli BTC boğa döngüsü için mükemmel bir kurulum yaratabileceğine inanıyor. Pal, şu ifadeleri kullanıyor:

“Etrafta teşvik yok ve Avrupa, ABD ve başka yerlerde daha fazla sorunumuz var. İşletmelerin yeterli nakit akışı yok. Sürüler halinde yaklaşıyorlar ve ben buna ‘İflas Aşaması’ diyorum. Evet, bence yaklaşık 1 milyon dolar doğru bir tahmin olacak. Tüm kurumlardan ve konuştuğum tüm insanlardan bildiğim kadarıyla, buna muazzam bir para akışı geliyor. Muazzam bir para dalgası.”

Altınlarını Satıp Bitcoin Alacak

Pal, kendisini hem altının hem de Bitcoin’in benimseyicilerinden birisi olarak görse de, hala daha fazla Bitcoin almak için altını satmayı düşündüğünü söylüyor:

“Makro fırsata ulaştığınızda, her şey gerçekleştiğinde ve Bitcoin oluşturduğu bu kalıplardan çıkmaya başladığında, büyük ölçüde altından daha iyi performans gösterecektir. Bundan %100 eminim, öyleyse neden altın tahsis edeyim?”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x