Yükleniyor...

Ünlü Ekonomist Piyasaki Çöküşe Rağmen Bu Üç Kripto Paranın Sıçrama Yapmasını Bekliyor

Son birkaç gün kripto piyasası için zor bir gün oldu ve Bitcoin’in son kapitülatif tasfiyesi bu sabah kaynama noktasına ulaştı.

nlü Ekonomist Piyasa Çöküşünün Ortasında Bu Üç Kripto Paranın Sıçramasını Bekliyor

Son birkaç gün kripto piyasası için zor bir gün oldu ve Bitcoin’in son kapitülatif tasfiyesi bu sabah kaynama noktasına ulaştı. Bu hareket, çoğu dijital varlığın büyük oranda düşmesine neden oldu, ancak kripto para odaklı çalışmalar yürüten bir ekonomist, yakın dönemde kayda değer sıçrama yapmasını beklediği 3 kripto parayı açıkladı.

BTC’nin ani çöküşü, kripto piyasasında şok etkisi yarattı ve bu da en büyük altcoin’lerin de büyük oranlarda değer kaybetmesine yol açtı. Tanınmış kripto para analisti olan Nik Patel, son paylaşımında fiyatlardaki çöküş hakkında konuştu ve bu seviyenin üzerine sert bir tırmanışın Bitcoin ile altcoin’lerin daha da yükselmesine izin verebileceğini öne sürdü.

“Bu Üç Kripto Para Büyük Bir Sıçrama İçin Hazırlanıyor”

Ekonomist Alex Krüger, kısa süre önce Patel’in düşüncelerini destekledi ve Bitcoin, Tezos ve Ethereum’un birkaç temel teknik faktör nedeniyle orta vadeli dip seviyesine yakın olabileceğine inandığını açıkladı:

“Elimde olan kripto paralar BTC, ETH ve XTZ. Düşen bıçağı tutmaya çalışırken dikkatli olun ve stop için daha büyük aralıklar kullanın. Boğa trendinin devam etmesi için BTC’nin kendisini 8.100 doların üzerine atması gerekiyor. Benim için şu alanlar piyasaya giriş zamanını ifade ediyor:

  • Yüksek frekanslı hacim verileri
  • Daha yüksek zaman dilimindeki destek seviyesi (8.200 dolar)
  • Gün içi itme sayısı.”

Yaklaşan günlük ve haftalık kapanışların, Bitcoin ve kripto para piyasasının bir sonraki adımda nereye gideceğine dair daha önemli bilgileri sunması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner