Yükleniyor...

Ünlü Gazeteci Barış Ertül’den Yerli Kripto Para Projesi Sinovate’e (SIN) Övgü!

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan yerli kripto para projesi Sinovate (SIN) projesinin güvenilirliği ve hedeflerinin gerçekliği dünyanın en büyük kripto para Bitcoin borsası Binance tarafından onaylanmış durumda.

Ünlü Gazeteci Barış Ertülden Yerli Kripto Para Projesi Sinovatee SIN Övgü

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan yerli kripto para projesi Sinovate (SIN) projesinin güvenilirliği ve hedeflerinin gerçekliği dünyanın en büyük kripto para Bitcoin borsası Binance tarafından onaylanmış durumda. Sinovate, Binance’den V Label alan ilk Türk kripto para projesi olarak tarihe geçti.

Sinovate’in bu büyük başarısından haberdar olan Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, Sinovate’in (SIN) ekibinden ve ortaya koyduklarından övgü dolu sözlerle bahsetti.

Ünlü radyocu, televizyoncu ve gazeteci Barış Ertül, kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ilk küresel Türk kripto para projesi olan Sinovate’tan övgü dolu sözlerle bahsetti ve proje ekinini başarılarından ve ortaya koyduklarından dolayı kutladı:

“Gurur… İlk global Türk kripto projesi SinovateChain’ın dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerini kutluyorum. Çok iyi iş çıkarıyorlar.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x