Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ünlü Gazeteci Barış Ertül'den Yerli Kripto Para Projesi Sinovate'e (SIN) Övgü!

Ünlü Gazeteci Barış Ertül’den Yerli Kripto Para Projesi Sinovate’e (SIN) Övgü!

ABONE OL:google-news

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan yerli kripto para projesi Sinovate (SIN) projesinin güvenilirliği ve hedeflerinin gerçekliği dünyanın en büyük kripto para Bitcoin borsası Binance tarafından onaylanmış durumda. Sinovate, Binance’den V Label alan ilk Türk kripto para projesi olarak tarihe geçti.

Sinovate’in bu büyük başarısından haberdar olan Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, Sinovate’in (SIN) ekibinden ve ortaya koyduklarından övgü dolu sözlerle bahsetti.

Ünlü radyocu, televizyoncu ve gazeteci Barış Ertül, kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ilk küresel Türk kripto para projesi olan Sinovate’tan övgü dolu sözlerle bahsetti ve proje ekinini başarılarından ve ortaya koyduklarından dolayı kutladı:

“Gurur… İlk global Türk kripto projesi SinovateChain’ın dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerini kutluyorum. Çok iyi iş çıkarıyorlar.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar