Anasayfa Haberler Ünlü Gazeteci Barış Ertül'den Yerli Kripto Para Projesi Sinovate'e (SIN) Övgü!

Ünlü Gazeteci Barış Ertül’den Yerli Kripto Para Projesi Sinovate’e (SIN) Övgü!

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan yerli kripto para projesi Sinovate (SIN) projesinin güvenilirliği ve hedeflerinin gerçekliği dünyanın en büyük kripto para Bitcoin borsası Binance tarafından onaylanmış durumda. Sinovate, Binance’den V Label alan ilk Türk kripto para projesi olarak tarihe geçti.

Sinovate’in bu büyük başarısından haberdar olan Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, Sinovate’in (SIN) ekibinden ve ortaya koyduklarından övgü dolu sözlerle bahsetti.

Ünlü radyocu, televizyoncu ve gazeteci Barış Ertül, kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ilk küresel Türk kripto para projesi olan Sinovate’tan övgü dolu sözlerle bahsetti ve proje ekinini başarılarından ve ortaya koyduklarından dolayı kutladı:

“Gurur… İlk global Türk kripto projesi SinovateChain’ın dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerini kutluyorum. Çok iyi iş çıkarıyorlar.”

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları