Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ünlü İş Adamından Bitcoin'in Pompalanması İçin 5 Milyon Dolarlık Teklif

Ünlü İş Adamından Bitcoin’in Pompalanması İçin 5 Milyon Dolarlık Teklif

ABONE OL:google-news

Pulitzer ödüllü gazeteci, derin devlet ilişkileri ve komplo teorileri üzerine araştırma yazıları yazan Alex Jones, geçtiğimiz günlerde komedyen Joe Rogan Experience podcast’ine katıldı. Jones, podcast’te Bitcoin, kripto para birimleri ve baş düşmanı George Soros hakkında konuştu.

“Bitcoin’i Pompalamam İstendi”

Jones, Soros’un aracılar yoluyla bir anlaşma yapmak üzere kendisine ulaştığını öne sürdü. Anlaşma kapsamında sunulan şey ise reklam vermekti ama reklam sadece üstü kapalı bir şeydi. Soros’un asıl teklifi Jones’in Bitcoin’i pompalamasıydı.

Jones, konuyla ilgili olarak şu şekilde konuştu: “Sekiz yıl önce çok iyi bilinen iki zengin kişi tarafından George Soros’un benden hoşlandığı söylendi. Benimle çalışmak istediği belirtildi… Bunun karşılığında ona saldırmayı bırakmam ve bir de Bitcoin’i pompalamam gerektiği söylendi.”

Jones, Bitcoin‘i pompalaması için ödeme olarak dolar veya başka bir fiat değil BTC cinsinden teklifte bulunulduğunu öne sürüyor. O teklif edilen BTC’nin miktarı ise dudak uçuklatacak cinsten. Jones, teklif edilen BTC’nin 2017’in son dönemindeki tüm zamanların en yüksek döneminde 38 milyon dolara eşit olduğunu söyledi. Buna karşın Jones teklifi reddettiğininde altını çizdi.

Jones, kirli insanların elinde oyuncak olma ihtimaline rağmen kripto para birimlerine ve onların geleceklerinin olduklarına inandığını söyledi. İnsanların dikkatli olmaları gerektiğini de belirtmeden geçmedi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar