Yükleniyor...

Ünlü İsim Açıklıyor: SEC’in XRP Davası Tüm Sektörü Etkiler

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple/XRP aleyhindeki davasının tüm kripto para dünyasını etkileyebileceğini söylüyor

unlu isim acikliyor secin xrp davasi tum sektoru etkiler

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple/XRP aleyhindeki davasının tüm kripto para dünyasını etkileyebileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

YouTube kanalında yayınladığı yeni videosunda Hoskinson konu hakkındaki düşüncelerini açıklıyor:

“Bunun bir bütün olarak endüstri için önemli olmasının nedeni, gelecekte SEC’in bir şeyin menkul kıymet olup olmadığını nasıl gördüğü konusunda derin bir etkiye sahip olabileceğidir…

“Borsalar üzerindeki durum tespiti yükünü daha da zorlar. Bu yüzden, yeni token listeleme borsalarında bunun daha fazla tutuculuk yaratabileceğini düşünüyorum. Veya onları mevcut portföylerini daha dikkatli değerlendirmeye zorlayacak. Yani bu hiçbir şekilde küçük bir olay değil. Bu muhtemelen sektörümüzün tarihindeki en büyük düzenleyici olayı. Sektörün ilerlemesinde çok büyük etkisi olacak.”

IOHK CEO’su da davanın zamanlamasını sorguluyor.

“Bu aynı zamanda alışılmışın dışında bir şey çünkü genel olarak, SEC’in [Jay Clayton] görevini bırakmak üzere olan bir başkanı, yeni başkanın ilgilenmesi gereken büyük bir dava bırakmaz. Bu genellikle olmaz… Bu, bir CEO’nun halefinin izni veya bilgisi olmadan büyük bir birleşme ve devralma veya halka arz veya bitmemiş büyük bir iş yapma kararı almasına eşdeğerdir.”

Clayton’ın yıl sonunda kurumdan ayrılması bekleniyor. Hoskinson, Ripple’a dava açıp açmama kararının Clayton’ın halefine ait olması gerektiğine inandığını söylüyor.

“Açıkçası, nezaketen bakması için bir sonraki yönetime erteleyeceğiniz türden bir şey. Çünkü bu ölçekte ve büyüklükteki herhangi bir dava, ilgili tüzel kişiliklerin büyüklüğü nedeniyle muhtemelen bir yıldan uzun sürecek.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x