Yükleniyor...

Ünlü İsim, Bitcoin Fiyatında Vahşi Fiyat Hareketi Bekliyor

Kripto para tüccarı DonAlt, Bitcoin (BTC) fiyatının yakında başka bir makro hareket yaşayabileceğini belirterek, hırpalanmış kripto topluluğuna bir doz mutluluk enjekte etti.

bitcoin fiyatında vahşi fiyat hareketleri yaşanabilir

Kripto para tüccarı DonAlt, Bitcoin (BTC) fiyatının yakında başka bir makro hareket yaşayabileceğini belirterek, hırpalanmış kripto topluluğuna bir doz mutluluk enjekte etti. DonAlt bu gerçekleşmeden önce, mayıs ayındaki halving henüz gelmeden bazı ‘vahşi fiyat eylemleri’ bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DonAlt, BTC’nin 2020’deki fiyat hareketini tahmin ettikten sonra dikkat çekmişti. Ocak başında, BTC’nin yüzde 44’lük fiyat rallisini doğru bir şekilde bildi ve 12 Şubat’ta BTC 10 bin 300 doların üzerinde oturduğunda ve her boğa kendini mutlu hissettiğinde zirveye yerleşti.

26 Şubat’ta Bitcoin, iki haftalık aşağı yönlü fiyat hareketinden sonra 8 bin 502 dolara kadar geriledi. DonAlt ise boğaları rahatlatan bir tweet attı. Ünlü tüccar, geçtiğimiz günlerde ‘yeterince zorbalığa uğradığını’ tweetledi ve profil resmini tarafsız bir konuma çevirdi.

Bitcoin İçin Düşüş Hareketleri Geçici

DonAlt ayrıca, BTC’nin başlangıcından beri büyük bir yükseliş içinde olduğunu ve düşüş hareketlerinin sadece geçici olduğunu belirtti. DonAlt, yukarı doğru yükselişin lider kripto para birimi için ‘çok daha olası olduğunu’ söyledi.

Bitcoin boğası Tom Lee de önde gelen kripto para biriminin bir sonraki boğa koşusu sırasında 500 bin dolara kadar çıkabileceğini söylemişti. Bununla birlikte, BTC’nin 2 bin dolara düşebileceğinden emin olan tüccarlar da var.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x