Yükleniyor...

Ünlü İsimden 40 Bin Dolarlık Bitcoin Fiyatı Tahmini

CNBC'nin 'Power Lunch' programına son katılımında Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl 40 bin dolara tanıklık edebileceğini tahmin etti.

nlü İsimden 40 Bin Dolarlık Bitcoin Fiyatı Tahmini

CNBC’nin ‘Power Lunch’ programına son katılımında Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl 40 bin dolara tanıklık edebileceğini tahmin etti. Boğa tahmini, Bitcoin’in 10.000 doların altına düşmesinden hemen sonra geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lee, ayrıca BTC’nin bu yıl neden böyle bir ralliye gireceğini de açıkladı. Lee, BTC’de fiyat hareketinin, koronavirüs salgını gibi büyük küresel olayların yanı sıra boğa teknik sinyalleri tarafından yönlendirileceğini düşünüyor.

Bitcoin, 200 günlük hareketli ortalamasını aştığında önümüzdeki altı ay içinde ortalama yüzde 190 kazanma eğilimindedir. Fundstrat’ın kurucusu, BTC’nin yakında tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin sebebinin bu olacağına inanıyor.

Bitcoin Mi Yoksa Dow Mı?

Fundstrat analisti, Dow Jones Endüstriyel Ortalamasının 30 bin ile yarışta birinci olacağını ifade etti. Ama Lee daha sonra BTC’nin Dow’ı 40 bin dolarla yeneceğini iddia eden bir tweet attı. Daha önce Lee, BTC’nin ABD hisse senedi piyasasından sonra yeni bir zirveye ulaşacağını tahmin etmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x