Ünlü İsimden BTC, ETH ve 4 Altcoin Tahmini Geldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü İsimden BTC, ETH ve 4 Altcoin Tahmini Geldi!

Girişim kapitalisti ve dijital varlık firması Blockfyre’ın kurucusu Simon Dedic, Bitcoin’in boğa koşusu hakkında açıklamalarda bulundu.

nlü İsimden BTC ETH ve 4 Altcoin Tahmini Geldi

Girişim kapitalisti ve dijital varlık firması Blockfyre’ın kurucusu Simon Dedic, Bitcoin’in boğa koşusu hakkında açıklamalarda bulundu. Dedic, ayrıca yaşayacakları yükseliş oranıyla BTC’yi geride bırakacağını düşündüğü 5 altcoin’den de bahsetti.

Dedic, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kripto para piyasasının bir boğa rallisi başlatmasını beklediğini söyledi. Ancak Dedic’e göre yaşanacak gelgitleri herkes kaldıramayacak. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dedic ayrıca yeni bir boğa döngüsünde BTC’nin yüzde bin 500 oranında bir artışla 150 bin dolara ulaşmasını bekliyor. Ünlü isim bunun yanı sıra 2017 boğa piyasasından farklı olarak sadece birkaç altcoin’in ciddi kazançlar sağlayacağını ifade ediyor. Dedic’in listesinin başında ise Ethereum (ETH)  yer alıyor. Popüler girişimciye göre ETH 240 dolardan yüzde 3 bin 650 oranında artışla 9 bin dolara çıkacak.

LINK, BNB, VET ve XTZ

Simon Dedic, tahminlerine diğer altcoin’lerle devam ediyor. Girişimciye göre Chainlink (LINK), yüzde 4 bin 500’den fazla artış yaşayarak 200 dolarak yükselecek. Binance Coin (BNB) ise 500 dolara çıkacak. VeChain (VET) 1 dolara yükselirken Tezos (XTZ) ise 200 doları görecek.