Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü İsimden BTC, ETH ve 4 Altcoin Tahmini Geldi!

Ünlü İsimden BTC, ETH ve 4 Altcoin Tahmini Geldi!

ABONE OL:google-news

Girişim kapitalisti ve dijital varlık firması Blockfyre’ın kurucusu Simon Dedic, Bitcoin’in boğa koşusu hakkında açıklamalarda bulundu. Dedic, ayrıca yaşayacakları yükseliş oranıyla BTC’yi geride bırakacağını düşündüğü 5 altcoin’den de bahsetti.

Dedic, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kripto para piyasasının bir boğa rallisi başlatmasını beklediğini söyledi. Ancak Dedic’e göre yaşanacak gelgitleri herkes kaldıramayacak. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var.

Dedic ayrıca yeni bir boğa döngüsünde BTC’nin yüzde bin 500 oranında bir artışla 150 bin dolara ulaşmasını bekliyor. Ünlü isim bunun yanı sıra 2017 boğa piyasasından farklı olarak sadece birkaç altcoin’in ciddi kazançlar sağlayacağını ifade ediyor. Dedic’in listesinin başında ise Ethereum (ETH)  yer alıyor. Popüler girişimciye göre ETH 240 dolardan yüzde 3 bin 650 oranında artışla 9 bin dolara çıkacak.

LINK, BNB, VET ve XTZ

Simon Dedic, tahminlerine diğer altcoin’lerle devam ediyor. Girişimciye göre Chainlink (LINK), yüzde 4 bin 500’den fazla artış yaşayarak 200 dolarak yükselecek. Binance Coin (BNB) ise 500 dolara çıkacak. VeChain (VET) 1 dolara yükselirken Tezos (XTZ) ise 200 doları görecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Öne Çıkan Başlıklar