Yükleniyor...

Ünlü İsimden Çarpıcı XRP Çıkışı: Onu Almayacağım Çünkü Gerçek Bir Değeri Yok

“Off the Chain” podcast'ine ev sahipliği yapan Morgan Creek Capital'in kurucu ortağı ve kripto para topluluğunun etkili ismi Anthony Pompliano, CNN’den Julia Chatterley'a verdiği son röportajda XRP almayacağını söyledi.

Ripple XRP 6

“Off the Chain” podcast’ine ev sahipliği yapan Morgan Creek Capital’in kurucu ortağı ve kripto para topluluğunun etkili ismi Anthony Pompliano, CNN’den Julia Chatterley’a verdiği son röportajda XRP almayacağını söyledi. Bitcoin’i diğer Blockchain projelerinden ayıran Pomp, XRP’nin gösterebileceği hiçbir değerinin bulunmadığını öne sürdü.

“XRP veya TRX Almayacağım”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pomp, Chatterley’nin XRP veya TRX almayı düşünüp düşünmediği sorusuna tereddüt etmeden her iki kripto para için de hayır yanıtını verirken, Bitcoin’i diğer tüm Blockchain projelerinden ayrı tutarak, XRP gibi kripto paraların Bitcoin ile aynı değere sahip olduklarına inanmadığını belirtti. Pomp bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade etti:

Hayır, çünkü sonuçta bu diğer varlıklarla aynı değere sahip olduklarını düşünmüyorum. Benim inancım GSYİH, gelir, kar vb., yani bunları değerli kılan her şey, bu değişmez. Sadece bu varlığı satın aldığınızda teknoloji form faktörünü değiştiriyorsunuz. “Hizmet token’ları” olan bu diğer varlıkların tümü, size bir şeye erişme açısından faydalı, bu yüzden gerçek bir yatırım değiller veya onun karşılığında daha fazla yarar veya hizmet alıyorum.

Pompliano, XRP alma ve yazılım şirketi Ripple’a yatırım yapmanın çok farklı iki yatırım olduğuna dikkat çekerken, Ripple Labs’ın xRapid, xCurrent ve XRP gibi varlıkların yanı sıra karlar, nakit akışı, Bitso, Moneygram yatırımları ve değerleme yapmak için kullanılan diğer metriklerin bulunduğunu belirtti. XRP’nin fiyat spekülasyonundan başka değer yaratan herhangi bir yönünün bulunmadığını söylemesi ise dikkat çekti. Pomp bu konuda şunları söyledi:

Yazılım şirketi Ripple’la şirketin token’ı olan XRP birbirinden farklıdır. Sorunun bir kısım bireysel yatırımcıların XRP alarak Ripple’ın finansal performansından fayda sağlamaya inanmalarında olduğunu düşünüyorum. Bu kesinlikle doğru değil… Ripple başarılı olursa, bu XRP’nin başarılı olduğu anlamına gelmez. Bir yatırımcı olarak aslında yazılım şirketinde özkaynağa sahip olmak istiyorum çünkü karlar, varlıklar, gelirler vb. şeyler var. İleride varlığını sürdürebilecek veya sürdüremeyecek ve dayanağı olmayan bir varlığa sahip olmak istemiyorum.

Pomp, Bitcoin’in yanı sıra token’ize menkul kıymetlerin ikinci en ilginç kripto yatırımları olduğunu ve geleneksel varlıkların token’laştırılmasında büyük bir gelecek gördüğünü söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x