Yükleniyor...

Ünlü İsimden Çılgın Bitcoin (BTC) Tahmini: %17.900 Artabilir!

Morgan Creek Digital Assets'in kurucu ortağı Jason Williams, Bitcoin'in (BTC) güvenli liman varlığı olarak konumunu sağlamlaştırmasıyla beş yıl içinde meteorik olarak yaklaşık %17.

Bitcoin

Morgan Creek Digital Assets’in kurucu ortağı Jason Williams, Bitcoin’in (BTC) güvenli liman varlığı olarak konumunu sağlamlaştırmasıyla beş yıl içinde meteorik olarak yaklaşık %17.900 oranında artabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir röportajında ​​Williams, dünyanın önde gelen kripto para birimi için müthiş bir boğa senaryosunu sundu:

“Bitcoin önümüzdeki beş yıl içinde 1-3 milyon dolara ulaşabilir. İnsanlar, büyük bankalar ve ülkeler hazinelerinde Bitcoin bulundurmaya başladığında Durumun nasıl görüneceğine dair hiçbir fikre sahip değil.”

Kurumsal Yatırımlar Değer Kazanıyor

Kripto hedge fonu yöneticisi, Bitcoin’in kıtlığını, daha fazla kurumsal oyuncuyu çekecek ve lider kripto para biriminin değerini artırmaya devam edecek temel bir özellik olarak vurguluyor. Son birkaç ayda halka açık şirketler gibi kurumsal oyuncular, multi-milyon dolarlık yatırımlarla BTC’ye girişlerini duyurdular.

Eylül ayında MicroStrategy şirketi BTC yatırımlarını 425 milyon dolara yükseltti. Geçtiğimiz ay, ödeme devi Square, 50 milyon dolarlık BTC satın aldığını açıkladı. Daha fazla kurum bir numaralı kripto para birimine akın ederken, Bitcoin Treasuries halka açık şirketlerin BTC varlıklarını Ekim ortasında 6,9 milyar dolardan bu ay 10,7 milyar dolara çıkardığını ortaya koydu.

Nisan ayında, Bitcoin 6.000 dolar civarında işlem yaparken, Jason Williams, BTC’nin bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları geçeceğini tahmin etti. CoinMarketCap’e göre BTC yazının yazıldığı sırada 13.489 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x