Yükleniyor...

Ünlü İsimden Çılgın Bitcoin (BTC) Tahmini: %4000 Artabilir!

Uzun süreli Bitcoin (BTC) boğalarından Max Keiser, Bitcoin’in yüzde 4000 daha artırabileceğini söylüyor. Keiser, Fed’in daha fazla para basma politikasına cevaben dolar hiperenflasyonunun geleceğini tahmin ediyor

maxkeiser

Uzun süreli Bitcoin (BTC) boğalarından Max Keiser, Bitcoin’in yüzde 4000 daha artırabileceğini söylüyor. Keiser, Fed’in daha fazla para basma politikasına cevaben dolar hiperenflasyonunun geleceğini tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin boğası Max Keiser, fiat para birimleri için hiperinflasyonun kripto para birimlerini yükselteceğini söyleyerek Bitcoin için büyük bir fiyat tahmini yayınladı.

Keiser Report’un son baskısında uzun süredir Bitcoin destekçisi olan ünlü isim Max Keiser, Bitcoin’in %4,000 oranında artabileceğini öngördü. Keiser, Federal Rezerv’in trilyonlarca yeni fiat basmasını sağlayacak süregelen teşvik edici tekliflerin ortasında ABD doları için hiper enflasyondan bahsetti. Keiser, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’in hızla yükselmesinin nedeni Amerika’da hiper enflasyon olmasıdır. Ve ABD doları Bitcoin’e karşı hiper enflasyonist bir çöküş içinde. Ve bu politika yapıcılar tarafından açıkladığımız gibi çözüm, her zaman daha fazla para basmak olacaktır.”

Keiser, Fed’in daha fazla para basma şeklindeki parasal çözümüne yanıt olarak, Bitcoin’in “tek yönlü daha yüksek bir yolculukta” olduğunu iddia etti. Keiser Report’un son sayısında ayrıca Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık yüksek profilli Bitcoin yatırımının Elon Musk’un Federal Rezerv’e tepkisinin bir göstergesi olduğunu söyledi. Keiser devam etti:

“Bu, Elon Musk’ın Fed’e yaptığı spekülatif bir saldırı, değil mi? O zaten SEC ile savaşa girmişti. Şimdi Federal Rezerv ile savaşa girdi ve şunları söylüyor: Kendi hisselerimi geri almayacağım; Ucuz paranı alacağım.”

Keiser, S&P 500’deki diğer CEO’ların fiat para birimine karşı bir koruma olarak Bitcoin’e yatırım yaparak Elon’un liderliğini izleyeceğini tahmin etti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x